| BAIATUL a întrebat:

Salutare tutoror! AS vrea sa imi dati un sfat despre o recucerire, adica o fosta prietena de-a mea este acum cu altcineva de cateva luni dar nu am avut nicio problema cu asta doar ca brusc de cateva zile am tot stat in preajma ei si am privit-o mai atent si mi-am dat seama ca inca imi place de ea.Cum as putea sa vorbesc cu ea cand este singura fara "actualul ei prieten" fara ca ea sa ii spuna lui,vreau sa stiu ca ceea ce vorbesc cu ea ramane intre noi si poate stiti vreo modalitate sa o fac sa se intoarca la mine pentru ca vad ca vorbeste cu mine absolut normal, ne intelegem bine, si in plus motivul despartirii noastre este ca ea a trebuit sa plece in Italia cu parintii ei.Va multumesc celor ce ati avut rabdare sa cititi, stiu e cam mare intrebarea dar am vrut sa fie detaliata pentru a ma putea ajuta.Va multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Sinceritatea e mai buna decat toate! incearca sa vb sincer cu ea, si sa ii spui ce simt tu cu adevarat pentru ca va aprecia acest lucru.
Dar sa fii sigur de sentimentele pentru ea.

1 răspuns:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu cred ca ii va spune prietenului ei.
Dar nu ar trebui sa te bagi intre ei, nu le strica relatia.
Intreab-o asta pe mess, intreab-o daca mai exista o a doua sansa, ca tu inca simti ceva pentru ea.
Cam atat poti face, daca insisti nu e bine.
Succes!