| Biancabiibiii a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am despartit de cateva saptamani, a inceput totul foarte frumos, dar s-a sfarsit intr-un mod in care nu ma astepam, cel putin el a dat dovada de multa neseriozitate, motivul despartirii fiind fosta prietena cu care a avut o relatie de 2 ani si a pus presiune pe el la auzirea vestii ca a inceput o relatie cu mine, in prezent banuiesc ca vorbesc dar nu stiu daca sunt impreuna ciudat mi se pare faptul ca noi nu mai avem nicio treaba de 3 saptamani si de fiecare data cand postez o poza imi da like, dar nu intra in vorba cu mine. Ce sa cred? O parere m-ar ajuta enorm Multumesc

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

Prietena lui isi bate joc de el si el inca mai simte ceva pentru ea, tu pari o rezerva (parerea mea)
Lasa l balta, cauta alt baiat