| Daniel0807 a întrebat:

Salutare tuturor! Am 21 de ani, recent mi-am facut o pretena(acum două luni) iar acum o saptama am devenit si mai mult. Pe scurt, ne-am plimbat prin oras etc si trebuia sa o duc acasa cu masina, am pornit spre casă ei și dupa vreo cinci minute imi pune mana pe picior si ma sărută pe gât, am rămas surprins. Am zâmbit și dupa m-a intrebat daca mi-a plăcut si i-am zis ca da. Mi-a spus sa opresc masina putin ca vrea sa ne mai plimbam. Am oprit masina ne-am luat de mână și cand am ajuns într-un loc mai retras mi-a zis ca vrea sa o sărut. Ne-am sărutat, dar mi s-au urcat hormonii la cap si am dus mana unde nu trebuie... m-am asteptat sa aiba o reacție proasta însă m-a lasat sa o ating. In fine, am plecat amândoi la mine acasa, părinții mei sunt plecați amândoi în Irlanda, am avut casă liberă și am întreținut relații intime cu fata. Ea mi-a spus că nu a mai facut cu nimeni, însă mi s-a parut putin ciudat, nu scotea gemete mai deloc... Am mai avut relații cu alte fete si era total diferit. Nu am un penis mare(aproximativ 18 cm lungine si undeva la 4, 5-5 cm grosime) dar tipa asta nu părea să simtă mai nimic. In plus am facut fără prezervativ si mi-e frică să nu fi luat ceva boli cu transmitere sexuală de la ea, daca nu este virgină. Am avut incredere in ea. As vrea sa stiu daca sunt fete care au pățit asta fiind virgine. Ma gandesc ca poate este ceva normal din moment ce băieții au dimensiuni diferite sa fie la fel si la fete, sa fi dat peste una cu vaginul mai larg. Nu stiu, sincer mi-e frică. Vrea sa ne întâlnim din nou dar eu sunt in dubii, imi place de ea mult, dar nu suport sa fiu mințit. Oricum, vă mulțumesc că ați citit tot.

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Prin ceva de câștigat cred ca inyourmind se refera la faptul ca poate ar fi crezut ca te atrage mai mult ideea ca ar fi virgina, ca te excita mai mult sau ca ai judeca o pentru ca nu mai este.
Oricum, nu mi se pare asa relevanta chestia asta, poți vorbi cu ea despre asta, nu cred ca a avut alta intenție ascunsa. Nu toate fetele sunt oricum expresive la sex iar pe unele cu himen elastic nu le doare și nu sângerează, mai ales dacă tipa poate s-a masturbat la viata ei și se referea ca e prima data când o face cu un tip.

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daniel bucurate ca ai facut sex cu una din prima si o sa mai faci, ce rost are paranoia asta? ca urasti sa fi mintit, iti amintesc ca suntem mintiti non stop ba mai mult ne mintim si singuri, desi lasa dramele, paranoia, bucurate de sex man

| Catrice a răspuns:

Virginele nu prea se culca cu băieții după o săptămână de relație laughing nici 2 luni.

| Daniel0807 explică (pentru Catrice):

Este îndrăgostită rău de mine, mi-am dat seama... m-am gândit că o fi din cauza asta, are incredere in mine si eu am avut incredere in ea. Dar acum nu prea am, am pus suflet pentru ea, chiar am pus suflet. Imi trimite mesaje si incerc sa par normal, dar mi-e jenă să vorbesc cu despre ce s-a întâmplat

| Catrice a răspuns (pentru Daniel0807):

Unele fete se prefac ca plac băieții pentru anumite interese proprii.

| Daniel0807 explică (pentru Catrice):

Orice este posibil, nu o cunosc de foarte mult timp, dar nu vad ce ar avea de castigat din asta

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Catrice):

Aha, deci recunoasteti ca sunteti niste profitoare si niste javre.

| Daniel0807 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Hai sa nu le bagam pe toate in aceeasi oala, o fi unele.

| Catrice a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

De parca voi sunteți sfinți rolling on the floor

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Catrice):

Pai, da fă sunt sfant, sunt sfantul din balcani.

| Catrice a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Bine wa, ramai sfânt atunci, nu te încurca cu păcătoasele.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Catrice):

Bine, dar cu maicutele da.

| Emma30555 a răspuns:

Poarta o discuție cu ea, încearcă sa o cunoști mai bine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Fata te place prostule, ea nu a gemut pentru ca stia ca o sa iti dai drumu in ea asa ca sa abtinut, pricepi acum.

| Daniel0807 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Orice este posibil, sa ști că la asta nu m-am gandit

| 90210 a răspuns:

Vaginul este un muschi. Se muleaza pe penis. Nu poate sa fie prea mare. Conteaza asa mult daca a fost virgina sau nu?

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Ciudat ca a cedat atat de usor, fiind virgină...inseamna ca ori e total îndrăgostită de tine, ori te-a mintit. Se poate pune cazul si ca s-a masturbat si himenul ei a devenit usor elastic... unele fete daca nu gem în timpul actului, nu inseamna ca nu se simt satisfăcute, probabil le este rusine. în orice caz ai putea vorbi cu ea si vei afla daca ea te-a mintit sau nu. Orice ar fi să vă fie de bine happy Zi frumoasa!

| Daniel0807 explică (pentru Carinaaaaaaaaa):

Sper sa fie prima varianta. Eu tind sa cred ca este sincera, cred ca mi-a spus adevarul. O sa tin cont de ce mi-ai spus. Maine ne revedem si sper sa fie totul bine. Multumesc mult

| Gofigi a răspuns:

Daca îți place fata ce te interesează dacă a fost sau nu virgina important este să vă simțiți bine amândoi

| Daniel0807 explică (pentru Gofigi):

Nu este o problemă ca nu este... Dar m-a mintit, asta ma deranjeaza

| Inna001 a răspuns:

Ma uit prin comentarii si vad ca lumea e mirata de ce te deranjeaza ca nu e virgina. Inteleg ca ceea ce te deranjeaza cu adevarat e ca ea ti a spus asta si tu necunoscând o de mult timp nu stii cata incredere sa ai mai ales din pricina bolilor cu transmitere. Daca ar fi fost virgina ar fi sângerat mai mult sau mai putin. In al doilea rand in general daca esti virgina nu prea te culci cu bărbați asa repede. In al treilea rand depinde de vagin, dar cu toate astea doare destul de tare ( cel putin pe mine m-a durut foarte rau) iar in legătura cu gemetele nu toate fetele gem. Poti sa faci un test pentru a te convinge si sa ii bati eventual si ei un apropo in legatura cu un test papanicolau

| Daniel0807 explică (pentru Inna001):

Nu a curs nimic, nu a durat mai mult 15 minute. Penetrarea a fost destul de grea la inceput si atunci am vazut ca o durea putin dar apoi gata. S-a urcat peste mine si dupa mi s-a parut ca nu mai simtea mare lucru... aveam eu dubi in legatura cu ea, dar am gandit cu celalalt cap. Mie mi-e frica sa nu fi luat ceva boala.

| Inna001 a răspuns (pentru Daniel0807):

Durerea este doar la inceput. Dispare imediat dupa ce esti penetrata de 2-3. Doar un test special te poate lămuri in legatura cu o presupusa boala.

| Daniel0807 explică:

Păi nu conteaza, doar ca m-a mintit. Asta ma doare, trebuia să-mi spună de la început.

| Daniel0807 explică:

M-am intalnit ieri cu ea si pot sa zic ca am ma simt ok acum. I-am spus ce am avut pe inima si am vazut ca se simte stanjenita, dar mi-a promis ca nu a mai facut asta niciodata cu un baiat, parea sincera, era rusinata si am intrebat-o daca s-a autosatisfacut candva, a evitat sa-mi raspunda dar apoi a confirmat ca a facut-o si ca ii este foarte rusine. Nu i-am spus nimic despre boli... am lasat asa. Am fost pe la ea, am cunoscut-o pe mama ei, deci deocamdata totul este ok. In weekend mergem cu cortul si cel mai probabil o sa avem din nou relatii intime? si sper sa fie totul bine? Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!