| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor!
De 3 ani cunosc o fata care nu sta la mine in oras, ci in Italia.
A stat in Romania pana la varsta de 6 ani dar dupa a plecat acolo impreuna cu familia ei pentru un trai mai bun, cred.
Acum ea are 15 ani ( ii implineste in noiembrie ) iar eu implinesc 15 in septembrie ( deci sunt mai mare xD )

A venit acum 1 saptamana in Romania, pentru a4a oara de cand o cunosc eu.
In fiecare vara sunt atras de ea, atat fizic cat si emotional.
Cum eu stau la casa, intr-un oras nu foarte mare, stam de obicei pe niste banci, semintze, suc, etc.
In a3a zii de cand a venit am auzit ca ma place ( dupa ce a plecat din romania anul trecut mi-a spus pe mess ca m-a placut, si eu i-am spus aceleasi lucruri happy )
Si-a uitat odata ceasul la mine, intentionat...si ieri cand eram si eu pe cale sa o iau in brate, sa ma apropii de ea au aparut niste tipi cu masina, care au oprit acolo si m-au oprit din aceea "miscare".

Asta-seara eram impreuna cu unul dintre cei mai buni prieteni si cu ea.
Deodata.incep ei sa se tina in brate(el o tinea pe ea, dar ea nu se impotrivea deloc )
Dupa aceea au continuat aceste " emotzii " eu eram foarte incins, nervos in mintea mea, dar ii faceam lui pe plac si taceam!

Acum intrebarea mea este : mai are rost sa ii mai dau tarcoale? ( specific : chiar o ador, sa zicem asa! )
PS : Ea arata foarte bine si de aia se dau toti pe langa ea ( inclusiv el )!

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Prietene draga traieste-ti viata aici. Au mai ramas destule fete frumoase in oraselul tau. Dragostea prin corespondenta este nemultumitoare pentru ambele parti.
Bafta!

| djkidu a răspuns:

Eu cred ca da mai are rost atata timp cat esti atras fizic si emotional, asteapta sa se desparta de prietenul tau fara sa intervii, iar dupa du-te si cerei prietenia