| Simplu_2399 a întrebat:

Salutare tuturor,

Deci nu stiu cum sa incep, am o oarecare problema care ma framanta de mai bine de un an, am 19 ani si am penisul cam mic (13cm in erectie), am cautat pe net cateva tratamente sau ceva pastile pentru al mari, macar pana la 17cm big grin dar sincer nu prea am incredere sa iau asa ceva mai ales dp net.

Daca aveti careva vre`o sugestie de ce asi putea face, o ascult cu cea mai mare placere.

4 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Mica Mica da' Ridica.smug
Sti ce ai putea face? sa citesti despre penisul mic si cum iti poti face partenera sa se simta in al 9 lea cer. Pentru ca nu trebuie sa fie mare, ci jucaus smug
Lasa complexele la o parte si bucura-te de tine, de penisul tau si de relatiile tale sexuale. Daca te gandesti ca e mic, nu o sa te simti nici tu bine nici partenera ta. Invata sa-l folosesti. Si nu da banii pe toate rahaturile care " maresc penisul":* Succes.
Hope to help.

| Cocodrilo a răspuns:

Pune-l la treaba si vezi ce se intampla. Ce, ai avut reclamatii? Ma indoiesc serios ca vei avea reclamatii.

In al doilea rand, doua vesti. Cea rea este ca orice tratamente sunt periculoase si de fapt nu ajuta. Cea buna e ca se poate trai (bine) si cu 13 cm. Cere mai bine parerea (utilizatoarelor :-) nu flacailor cu care stai de paroloe) TPU daca cuiva chiar ii pasa de marime.

| silviu766 a răspuns:

Eu am 13 ani si am penisul de 10-11 cm happy

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai cu pastilele e singura solutie...dar mai bine consulta-te cu cineva care a mai incercat ca poate iei teapa si te trezesti cu ea de 10cmlaughing