| Steam321 a întrebat:

Salutare va întreb daca nici un om de pe terra nu ar mai face sex am scădea in populatie

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ar creste ba, ne dublam

| darrio2007 a răspuns:

Si unde-i semnul intrebarii? S-ar inmulti in vitro.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta da.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu numai ca am scadea, dar in maxim 100 de ani nu ar mai exista oameni. Eventual doar daca toata lumea ar decide sa se faca inseminari artificiale. Dar ma indoiesc.

Sau daca te referi strict la sex, si nu la dragoste. Daca lumea nu ar mai face sex, si ar face doar dragoste... Da, populatia ar scadea urat de tot. Pentru ca (cred eu) majoritatea copiilor sunt facuti din sex, nu din dragoste. happy

| Steam321 explică (pentru CuriousStuff):

Da si prin dragoste poți face copii

| Kira5854 a răspuns (pentru CuriousStuff):

Am impresia ca are doar 12 ani si nu a inteles notiunea "dragoste"

| Steam321 explică (pentru Kira5854):

Eh ce sa faci sunt eu mai prost sau cum si prin sex poți face copii da si prin dragoste

| seth2016 a răspuns:

Poate nu. Femeile ar incepe sa faca copii fara barbati. Adica se vor adapta. Natura se descurca mereu happy.

| Dorotheea21 a răspuns:

Astia mici de la Dragoste si sex se inmultesc oricum, nu-ti face griji. big grin
Le-ai dat idee, sa puna de maine intrebari:"M-am masturbat, raman insarcinata?"
Nu ramai singur. big grin

| UzOm a răspuns:

Nu, suntem nemuritori. Tot 7.5 miliarde am rămâne.