| Victorita15 a întrebat:

Salutare. Va rog mult sa-mi cititi istoria, deoarece am nevoie sa-mi deschid inima, si sa spun cuiva ceea ce s-a intimplat. V-as ruga apoi sa-mi dati sfaturi, daca ati putea.
Am cunoscut un baiat. El are 16, eu 13. Am fost la ziua lui de nastere, acum 4 luni.De atunci nu ne-am vazut. Cind am venit la sarbatoare, l-am felicitat si ma cuprins dulce dulce. Nu prea am vorbit, nu ne stim bine. Acum, l-am gasit pe un site.Am intrat la el in oaspeti de 3-4 ori, iar el nici nu s-a silit sa intre la mine pe pagina. Poate nu ma tine minte? Dar recent, mi-am dat seama ca sunt indragostita in el. Problema s-a mai complicat un pic.pentru ca, am intrat pe pagina unei prietene de-a lui. si, acolo scria:,, In relatie cu..."(adica baiatul de care m-am indragostit)...Acum nu stiu ce sa fac. Cind am fost la el, s-a comportat asa frumos cu mine, m-a cuprins..Am zimbit reciproc. Iar acum, nu mi-a scris, nu a intrat la mine in oaspeti. Si mai mult ca atit, am aflat ca are prietena. ceea ce pot sa jur ca nu mias fi inchipuit niciodata atunci cind ne-am cunoscut
Spuneti-mi va rog. ce sa fac? sa-i scriu? sau sa-l las in pace? ajutati-ma va roooog.

11 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Pai din moment ce spui care are prietena nu mi se pare ok sa te bagi peste el, corect ar fi sa-l lasi in pace sa-si vada de viata lui, iar tu sa faci aceelasi lucru mai sunt o gramada de baieti in special singuri si sincer mi se pare ca esti destul de micuta sa te gandesti de pe acum la relatii si sa suferi dupa baieti ai suficient timp crede-ma. Eu zic ca momentan ar fi bine sa te gandesti la alte lucruri, char nu e cazul sa suspini dupa el.

| BlakeLively a răspuns:

In primul rand,la aniversarea lui cel mai probabil era doar foarte fericit. Si, parerea mea este ca nu a vorbit cu tine pentru ca nu este interesat, sau (logic), pentru ca este intr-o relatie. Daca fata cu care este el iti este prietena sugereaza-i sa iesiti toti 3, macar de 4-5 ori. Apoi, dupa ce va imprieteniti mai bine, iesiti doar voi. Good luck!

| LovellyAngel a răspuns (pentru BlakeLively):

Mi se pare aiurea sa o incurajezi sa fure iubitul alteia. La 13 ani...

| BlakeLively a răspuns (pentru LovellyAngel):

Nu il fura. Doar ii deschide ochii, daca intelegi ce vreau sa zic.laughing

| Victorita15 explică (pentru BlakeLively):

Eu am inteles perfectwinking

| BlakeLively a răspuns (pentru Victorita15):

laughing Bravo.

| Ajutatorool a răspuns:

Doar pentru ca cineva se poarta frumos cu tine nu inseamna ca vrea sa iti dea si salamul sa il ascunzi.

| monutza90 a răspuns:

Sfatul meu este sa il lasi in pace, o sa vina timpul cand vei gasi pe altcineva care sa te iubeasca si care sa faca el primul pas si atunci iti vei da seama ca nu a meritat sa te stresezi degeaba pentru acest baiat.

| Victorita15 explică (pentru monutza90):

Stii sa dai sfaturi ultile. Multumesc

| monutza90 a răspuns (pentru Victorita15):

:*

| ErikaEri a răspuns:

Ew tot ce am citit mi se pare o pura imaginatie. tu ti-ai cam creat lumea ta in care el te iubea si era al tau. sa fim seriosi