| Didu85 a întrebat:

Salutare! Va rog, nu vreau comentarii răutăcioase, am nevoie de câteva sfaturi în legătură cu viata mea sexuala. Ca sa fac un rezumat: Înainte puteam sa fac sex cu iubita mea mult și câteva nr bune (5 chiar 6, care ma crede bine care nu, nu-i problema), acum de la un timp nu mai pot, nu știu de ce, sunt în continuare atras de ea, o vreau, o doresc, dar dacă fac 3 nr e bine. Nu știu ce se întâmplă, ma înmoi, dar nu știu de la ce. Ma gândeam ca sa iau o pastila na, am zis sa încerc și varianta asta, dar ma gândesc pe partea cealaltă poate pățesc vreo dereglare hormonala sau asa ceva, adică nu vreau sa ajung sa depind de niște pastile de la vârsta asta. Am 23 de ani. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sa mananci mai sanatos si sa te odihnesti mai mult, iar pofta de sex reapare, dar nu pe caldura asta, cand ti se moleseste si parul din cap, nu doar cucul happy

| Didu85 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc. Pofta de sex este dar parca nu mai este aceeași forță. Dar o sa țin cont și o sa încerc. Mulțumesc. O sa mai aștept puțin câteva răspunsuri iar apoi o sa acord fundita. Mulțumesc mult pentru sfat.

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Si eu zic prea multa lauda, tot asa zice si NunuNini care are dreptate. Daca vrei vreun sfat, o idee fii sincer nu exagera, nu te lauda ca pe laude nu poti primi sfat o data ce tu esti ca nimeni altul de 6 ori pe seara, poate nu ai fost in stare de nici o data pe noapte!

| NunuNini a răspuns:

E blestemul iubitei ca o tii prea mult cu picioarele desfacute!
///
Gheo si Mărin erau prieteni buni din gradinita si isi spuneau orice. Au ajuns la varsta cand au devenit activi sexual si se laudau ca tine. Gheo zicea: baaa, de 12 ori pe noapte, am fericit-o pe Maria. Tu, ce ai facut? Pai eu, numai de doua ori, raspundea Marin rusinat.
Pe la facultate, aceeasi discutie. Gheo: Mai Marine, stii cat de barbat eram eu la 15 ani, dar uite ca acum m-am inmuiat. Doar de vreo 6 ori pe noapte. Dar tu, care nu ai putut mult niciodata, ce mai faci acum? Pai eu, zicea Marin, tot de doua ori pe noapte.
Terminat facultatea, separati de servicii, se intalnesc intr-un concediu. Salut, salut, ce mai faci, cum o duci, casatorit, copii? Dar cu problema aia spinoasa, intreaba Gheo, cum mai stai? Ca eu m-am inmuliat de tot. O data pe noapte si... gata. Pai eu, zicea Marin, tot de doua ori pe noapte.
Se reintalnesc la pensie. Salut, prietenul meu, ce mai faci, sotia sanatoasa, nepoti, etc? Dar cu problema aia spinoasa, intreaba Gheo, cum mai stai? Ca eu, care eram mare taur, nu mai pot de muuuult timp. Cred ca si tie ti-a murit demult, ca tu erai mai bleg. Pai eu, tot de doua ori, raspundea Marin usor rusinat in fata prietenului sau.
Morala?

| Didu85 explică (pentru NunuNini):

Sa fac mai putin? Deci nu ma laud ca fac ca dreg, asta e adevărul, puteam mai mult și acum nu mai ajung.

| IonutLOL a răspuns (pentru NunuNini):

De la 12 ori a ajuns sa nu Mai poata si ala de 2 ori a duso mult si bine de 2 ori pe noapte