| AFC a întrebat:

Salutare!
Vi s-a intamplat candva ca o persoana sa va placa si nu si invers?
Sunt foarte sigur ca ma place, sau ma placea, ideea e ca eu nu o vedeam ca pe o iubita, dar nu stiu simt ceva pentru ea, o piatra pe inima, eu nu as vrea-o ca o iubita, dar inima se pare ca da...
Am vorbit mult cu ea, ca amici, dar vad ca mai nou refuza sa mai vorbeasca cu mine, nu neaparat refuza, dar s-a schimbat ceva, ce sa fac? Ajutati-ma! Ms!
Apropo am peste 18 ani, sa nu credeti ca-s ceva pusti big grin

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer nu stiu, am placut o fata am stat ca fraierul si s-a casatorit are 2 copii, de fiecare data cand o vad imi bate inima puternic ciudat nu?
man trebuie sa trezesti interesul omului mereu in toate, daca esti disperat clar ca nu te va baga in seama fi mai indiferent dar desigur nu foarte disperat, ea poate te vede ca pe un prieten atat, vorbeste cu ea ca de nu tio ea altul

| AFC explică (pentru RAY):

Eu stiu ca ma place, dar eu o vedeam doar ca o amica, dar parca inima mea o vrea dar eu nu, tare ciudat sentiment

| RAY a răspuns (pentru AFC):

Man stiu senzatia crede-ma si ma bucur ca pot vb cu tine esti deschis la suflet, noi avem 2 mari nevoii esentiale noua
1 emotionala
2 sexuala
poate nu te atrage fizic, poate atractia isi spune ca nu e ceea ce isi doresti, dar crede-ma ca in timp o vei vedea ca pe cea mai frumoasa din lume

| AFC explică (pentru RAY):

Posibil... tipa sunt ferm convins ca ma place, problema eram eu, ca nu prea o bagam in seama, dar nu stiu ce s-a intamplat peste noaptea ca mi-a intrat la suflet, ce dracu sa fac, cred ca nu prea ii mai pasa de mine am ignorat-o prea mult... straight face

| AFC explică (pentru AFC):

Asa cred eu ca nu ii mai pasa de mine laughing
azi am intrebat-o ce "face si a zis ca ii ocupa si vb deseara"...

| RAY a răspuns (pentru AFC):

Man esti mascul nu? fi naibi mascul

| AFC explică (pentru RAY):

Nu stiu ce sa zic, am vazut pe facebook ca a iesit cu cineva in oras, nu stiu ce sa fac.
Am fost si la ea acasa am stat peste noapte la ea, dar nimic, nu simteam atunci nimic, doar amici, nu stiu ce dracu s-a intamplat cu mine