| byanka_6880 a întrebat:

Bunasad sunt cu un baiat de 1 an si 7 luni, il iubesc mult, l.am inselat.si imi pare ff rau,, si el m. a inselat pe mine. DAR l.am iertat! el tot imi scoate ochii ca l.am inselat si eu. dar eu fff rar.as vrea sa ma desp de el sa il uit sa imi fac alt iubit da nu potcrying cum ma sfatuiti sa procedez?sad DAU FUNNDITZA!love strucklove struck:X

Răspuns Câştigător
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Din cate imi dau seama vad ca e o relatie cam inutila tu il iubesti el te iubeste dar poate va mintiti singuri poate iti doresti ceva nou sau el nu te trateaza asa cu ti-ai dori tu sfatul meu e sa privesti in ochii lui si sa iti dai seama de ceea ce simti daca nu mai simti ceea ce ai simtit prima oara cand v-ati cunoscut atunci nu prea mai are rost. Incearca sa il faci sa iti dovedeasca ca te iubeste.Totusi fa ce iti spune inima ta dar daca vei hotara sa te desparti de el incearca sa nu il ranesti.Succes :*

3 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Pai daca il iubesti, are rost sa te desparti de el :-s? discuta cu el si faceti un fel de conventie sa nu va mai inselati. Si daca vrei un nou prieten noi cu ce te putem ajuta :-s daca nu merge sa discuti cu el si chiar nu mai vrei sa stai cu el...atunci desparte'te de el si vezi'ti de viata ca nu e singurul baiat din lume pe care ai putea sa il placi ...mai asteapta pana la urmatorulwinking

| byanka_6880 explică:

Ce amuzant esti anonimule/o laughing ha ha ha ...hai sa radem kiss straight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca te inseala doar e bebelush laughing are un an si 7 luni rolling on the floor