| BoBoLiNo92 a întrebat:

Salutareee azi sunt ff fericit. Dupa cum v-am spus, am avut o relatie de 3 ani de zile. Ne-am despartit acum 1 luna si am avut un accident. Fosta mea prietena a venit la mine sa imi faca de mancare una alta, pentru k sunt singur. Ne-am luat in brate si ne strangeam atat de tare si plangeam aman2 ca 2 copii. O iubesc enorm de mult. Este viata mea. In momentul cand ne-am luat in brate mai ca imi sarea inima din piept la cat de tare batea. Tensiunea era ff crescuta aveam ff mari emotii ma pierdeam. Ne iubim ff mult dar ea sustine k nu vrea sa ne mai impacam. Eu i-am zis ca timpul le rezolva pe toate si k o voi astepta mereu, si asa voi face. Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Sunteti spre drumul de impacare

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Daca te iubeste asa de mult de ce nu vrea sa va impacati? De ce ii e teama? De o noua despartire? De parintii ei? Discuta cu ea dar de ce v-ati despartit

| Dianaㄨ a răspuns:

Daca vrei sa te ajut, trebuie si motivul pentru care v-ati despartit.

| anonima3389 a răspuns:

Da,intrebarea este de ce v-ati despariti? eu stiu cum te-ai simtit pentru ca mi s-a intamplat si mie sa mor de bucurie cand m-am impacat cu pr meu. vorbiti si clarificati problema. daca a venit sa-ti faca de mancare si v-ati imbratisat cred ca te iubeste.