| Norby_5982 a întrebat:

Salutari. Am 16 ani si am niste intrebari legate de penis. Eu am penisul de 15cm. E normal pentru varsta mea? Si ii cam lat. Nui rotund. Ii si asta o problema oare? Si nu ii dreapta. Oare si astai ar putea fii o problema? Va rog sa-mi dati cat mai multe raspunsuri sa aflu si eu mai multe.

9 răspunsuri:
| valy1233 a răspuns:

E normal.penisul stramb le place fetelor, le gadila mai bine happy
pe bune

| roxydulkica a răspuns:

Da este normala dimensiunea la varsta ta. Nu toate acele,, probleme,, cum le numesti tu nu sunt probleme! Funda?

| matrixismyname a răspuns:

Formele difera, cat timp nu e frant la 90 de grade e bun.
Marimea: 13-18 cm e media.

| Liviuuuuu a răspuns:

Nui nici o problema fratele meu, stai linistit, daca e ondulata inseamna ca e bine ca si cum ar fi dreapta, si 15 cm este excelent, nu-ti fa problemewinking

| FashionDiva a răspuns:

Daca e stamb incearca sa il legi de o scandura, zilnic timp de 2-3 ore, in 2-3 luni se va indrepta. Daca este stramb nu va penetra cum trebuie, este ca atunci cand desfunzi o teava, daca sarma e stramba, gunoiul ramane blocat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai penisu mare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e nici o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal e corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutari. Si eu am tot 16 ani si am o problema, adica nu-i o problema...penisul meu mai ca tot timpul imi sta sculat... daca vad o fata mai draguta imediat mi se scoala si daca nu ma termin tot asa sculat imi sta chiar si o ora oare am vreo boala apropo sunt inca virginsad va rog dati cat mai multe raspunsuri