| anonim_4396 a întrebat:

Salutari, am facut sex oral cu o tipa iar acum au aparut niste simptome :
-usturime in gat
-senzatie de corp strain
-o pata mare si rosie in gat

Am facut analizele la sange, exudat faringian nazal leucograma si toate au iesit bune.

Se poate sa fi fost infectat cu HPV daca am facut doar cu ea...

Astept un raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Cand ai făcut?
Nu cred ca virusul să se fi extins atat de repede încat deja să prezinte simptome.

Poate fi și o alergie, poate fi orice, nu te speria. Încearcă totuși testul HPV pentru a ști cu ce te confrnți!

Sănătate și ai grjiă de corpul tău!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Fă un test pentru HPV vezi că, costă între 1-30 de tulpini undeva la 300 lei iar până la 68 sau ceva de genul costă 500 de lei.

| Marijuana112 a răspuns:

Acum in jur de 2 luni. Ideea este ca sunt disperat...credeti ca se poate transforma imediat in cancer de gat?