| cosmin23a a întrebat:

Am de un an doi ganglioni sub barbie, am fost si am facut analizele de sange, dar au iesit bune. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din cate stiu, acei ganglioni apar in adolescenta, iar cu timpul dispar de la sine.Multa sanatate!

| ElenaSA a răspuns:

Si eu am avut unul mare cand eram mica.Nu stiu de la ce era. Bunica mi-a facut masaj si a disparut.
Am mai auzit de persoane cu astfel de ganglioni si ziceau ca era infectie.