| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Fetelor, sa zicem ca va intoarceti cu o zi mai devreme acasa din cauza ca v-ati rezolvat niste probleme in familie.Cand intrati in casa il gasiti pe iubitul vostru in bucatarie iar din dormitor au iesit un prieten al iubitului vostru si o fata necunoscuta voua. Apoi iubitul sparge gheata si va spune:,, Scuze iubi dar l-am ajutat pe Giani sa aiba o aventura de neuitat cu amanta lui ca sa nu afle nevasta-sa si mi-a lasat si el 100 de lei pentru deranj.Sa stii ca am schimbat eu lenjeria si o sa o pun maine la spalat".
Fetelor, ce reactie ati avea in situatia asta?laughing)))
L-ati certa pe iubit sau l-ati felicita ca a adus un banut in casa?laughing))

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ieftin, în locul lui ceream 100 euro

2 răspunsuri:
| DoctorInFemei a răspuns:

L as intreba daca a dat si el la amanta aluia

| Negroo a răspuns:

Un banut murdar.
L-as da afara cu prieten si lenjerie cu tot.
Intreaba-te daca nu cumva si prietenul ii face acelasi serviciu.