| baran132 a întrebat:

Salutari, Sunt un baiat si habar nu am sa sarut... Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| GigiMenta a răspuns:

Nimeni nu s-a innascut atotstiutor nu trebuie sa iti fie jena de asta, inveti pe parcurs!happy

9 răspunsuri:
| gabytofan a răspuns:

Ba imi pare rau dar asta nu poti invata decat din practica

| ktlina a răspuns:

Ia si tu o perna si incepe s-o saruti. Eu asa am facut. happy

| ciotori a răspuns:

Totul vine de la sine, nici nu o sa-ti dai seama la inceput ca ai facut-o, o sa iti vine dintr-o data.

| MasterMirror a răspuns:

Ba, fii atent: pui o boaba de fasole intr-un castron cu apa...si cand reusesti sa scoti boaba cu limba, inseamna ca stii sa sarutiwinking

| Titanos a răspuns (pentru MasterMirror):

El vrea sa sarute nu sa dea limbi.

| FCMMM a răspuns:

Baiatule, nu putem sa oferim lectii de sarutat. Totul vine de la sine. E ceva care nu necesita pregatire, ci simti acel lucru. Sfatul meu: Lasa mopul si fa-ti o prietena adevarata.

| AncaVlad200 a răspuns:

Vine de la sine clar! lasa-te purtat de val, sa zic asa