| lacatusEdi76 a întrebat:

Saluttt tpuuu!
Recent am inceput sa vorbesc cu o fata (mentionez ca am 12 ani si nu, nu vreau o relatie)
dar totusi o cam simpatizez pe acea fata si eu cred ca ea isi doreste o relatie cu mine dar eu nu, desi o plac.
Cum sa ii spun?
Dau funda

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani nu poti sa ai decat relatii de amicitie cu fetele si baietii, fiind atat de micut.
Este ca o joaca la voi.
Te duci, ii spui cum te cheama si o intrebi daca nu vrea sa se joace cu tine, sau sa se plimbe.

| Sofer a răspuns:

Mergeți și jucați-vă împreună..plimbativa ca e frumos afara.

| Anonima163333 a răspuns:

Bună!

Hei! La 12 ani ești cam mic sa ai o relație.
Poți să-i zici ca o placi, după aceea sa deveniți mai apropiați, sa va spuneți cuvinte frumoase, sa va plimbați sau sa mergeți la un suc, ca și cum ați fi amici.
Nu-i interzis sa vorbești sau sa te plimbi cu o fata la 12 ani. happy
Numai bine!

| 90210 a răspuns:

Relatie? Inca te uiti la desene animate. Despre ce discutam aici...

| Justme79 a răspuns:

De la a ști sigur ca ea vrea o relație cu tine tu fiind încă mic nu cred că la anii tai ști exact ce înseamnă cu adevărat o relație... presupun că sunteți de seama eu zic sfatul meu să fiți prietenii pentru că sunteți încă copii care isunteți la începutul vieții pe parcurs când veți mai crește atunci vă puteți bucura de o așa zisa relație în funcție de cum va evolua prietenia dintre voii până atunci distrațiva happy

| Bernalaualtauprintzes a răspuns:

Ii spui ca ii dai caricior