| hardy123 a întrebat:

Saluuut TPU! Am o intrebare. Am 12 ani. Si intru in a 6-a anul asta. Aseara cand am facut dus. Am observat k pe penis era o secretie alba. L-am decalotat si pe langa acea ata (Ma rog nu stiu cum se numeste) erau K un fel de gramajoare mici de acea secretie... Ma puteti ajuta? Ce se intampla? Este normal? dau funda. Va rog seriozitate.

8 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Esti neam dea' lu' Labiş. De la laba apar alea.

| ombladon a răspuns:

Fa o baie

| Wihox a răspuns:

Hai ma in aia a mea ca sti ca e sperma ce draq?

| Raptorz a răspuns:

Ce naiba cand faci baie te exciti?laughing
(lasand gluma) secretia aia alba se numeste "sperma" o sa inveti la biologie+ nu ai de ce sa te temi. este normal ajungi la pubertate.

| snzpaul a răspuns:

Este normal, nu-ti fa griji.

| NeymarJr11 a răspuns:

Nu stiu si eu am avut, cand eram miclaughing am avut si sculament laughing am fost de al dracu, stai linitit ca nu ai nimic, doar fa baie incontinuarebig grin

| tenutza a răspuns (pentru NeymarJr11):

Bravo, bravo, vezi ca de la unele forme de sculament netratae poti sa morilaughing

| NeymarJr11 a răspuns (pentru tenutza):

Ma-m tratat am. pe una. bolnava.