| Angeleyes a întrebat:

Sapt asta am intrat pe un chat. Din pacate acolo sunt multi obsedati, care te intreaba daca mai esti virgina si altele de genul asta.Am vb cu un tip de la mine din oras, si la fel m-a intrebat si mi-a zis ca ar vrea sa ne intalnim. Dupa cate chestii legate de sex m-a intrebat, normal ca nu mai vreau sa ma intalnesc cu el.
De ce vor ei sa stie toate lucrurile astea care sunt personale?

6 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Sunt proxneti!

| blue-star a răspuns:

Pai asa sunt unii obsedati
pe ei ii incanta lucrurile astea
nu mai vb cu niciunul dintre ei pentru ca ei cred ca pot profita de tinere fete naive succes

| ._6225 a răspuns:

Simplu: pentru ca sunt frustrati!

| adellinas a răspuns:

Ar fi indicat sa nu mai raspunzi la astfel de intrebari si sa nu discuti cu pers care te intreb asemenea lucruri. sunt multi obsedati pe lumea asta. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice baiat se simte iubit cu adevarat atunci cand fata pe careo are de prietena freamata in scula lui.Asa-s toti baietii. Oricum, te-as sfatui sa nu-ti incepi viata sexuala decat cu baiatul pe care-l iubesti cu adevarat, chiar daca nu o faci decat din curiozitate.Si inca ceva, nu-i lasa impresia baiatului ca-ti pare rau ca ai facut-oci fa-l sa creada ca ai facut-o ca asta ti-ai dorit, astfel te poate renega.Protejeaza-te mereu! Si sa stii ca e mai bine cand poti alege tu partenerul potrivit tie la pat. Dupa mai multe experiente ai sa vezi exact ce-ti trebuie.Gina

| rebecca079 a răspuns:

Eu zic sa nu raspunzi la astfel de intrebari pe chat, unde nu iti cunosti interlocutorul. Si mai ales sa nu-ti lasi datele personale straight face