| anonim_4396 a întrebat:

Cand se face consiliu de administratie atunci cand un elev de la liceu vrea sa se transfere in alta clasa, doar directorul conteaza in aprobarea transferului, sau si ceilalti profesori?

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Buna, Nu de obicei parerea celorlalte profesori nu conteaza baza este directorul instetutiei daca el aproba atunci este gata. Fundita?

1 răspuns:
| Razorsharp a răspuns:

Conteaza dirigintele. Daca esti persoana cu probleme de comportament sau altele, dirigintele clasei la care vrei sa te transferi poate sa nu te primeasca.