| Torinos a întrebat:

Săptămâna trecută am fost la prietena mea acasă. După ce ne am sărutat jumătate de ora am pus mâna pe buzele ei și i-am zis "tot ce îmi doresc e sa le simt", iar ea s-a prins ca ma refeream la oral. Chestia e ca la un momentdat a făcut o, fapt care m-a surprins și pe mine. A doua zi m-am gândit ca am făcut ceva super prost și ma gândeam ca am obligat o indirect sa o facă. Am văzut ca are ceva pe suflet de câteva zile și astăzi mi-a spus ca nu se simțea pregătită sa facă asta și a făcut o doar pentru ca voia sa ma simt bine eu. Ma simt exact ca ultimul gunoi și nu știu ce sa-i zic ca sa fac sa treacă peste asta. Țin sa menționez ca fata are aproape 18 ani și sunt primul băiat in care a avut încredere ca sa facă chestiile astea.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu mai facet sex fara casatorie si rugati va lui Dumnezeu sa va ierte oentru ce a fost.

| FantasyBoy a răspuns (pentru ania):

Domnul zeu nu exista, aici e topic de Dragoste si Sex, religia e in alta parte! Se poate sa nu poluati acest topic cu aberatiile voastre cretinoide legate de prietenul imaginar?! Multumesc.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand mai vrei asta, spune-i ca intai te oferi tu sa-i faci un cunnilingus (sex oral fetei) si apoi daca si ea vrea, sa-ti faca tie.

| Catrice a răspuns:

Nașpa.

| ywar a răspuns:

Ai terminat pe fata ei? Asta e important? Da sau ba? Nu? Repetir!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Spune-i ca intelegi felul in care se simte ea acum, ca iti pare foarte rau si ca nu ai vrut vreun moment sa profiti sau sa te gandesti doar la placerea ta ci doar ai simtit asta

De asemenea spune-i ca nu e in regula sa faca lucruri pentru tine ci ca trebuie sa fie ok si pentru ea in acelasi timp

Succes!

| ReZiSTorr a răspuns:

Cum sa-i ceri unei fete sa iti faca oral frate ..trebuia ia sa vina cu idee, fetele nu fac oral cu voia

| FantasyBoy a răspuns:

Raspunde-i cu un cunnilingus, poate asa se compenseaza...nu trebuia sa faci asta, s-a simtit umilita probabil...