| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta am incercat sa o fac pentru prima data, dupa ce am facut pipi au fost 2 picaturi mici de sange pe servetel ( nu se realizase faptul complet), de abia astazi am reusit dar in timpul actului nu mi.a curs sange, imi curge dupa ce ma duc la toaleta. e ceva neinregula? funda sad

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

N-ai nicio infectie, nu te lua dupa baieti, ca ei nu stiu. Probabil nu te-ai dezvirginat din prima. Era mai grav daca aveai hemoragie, cum li se intampla unora. Himenul ala-i doar o pielicica, curg doar cateva picaturi.

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu-i nimic

| abcde12345 a răspuns:

Viziteaza un ginecolog, probabil ai o rana sau ingel mai rau caz gonoreea

| StefanMV a răspuns:

Daca curge in perioade de timp cate putin ar putea insemna ca himenul tau nu a fost rupt de tot. Dar daca vezi ca nu se opreste intr-o zi sau doua ar trebui sa mergi totusi la un ginecoloc. Nu trebuie sa iti fie frica. Gandeste-te ca totusi e spre binele tau si ca nu vrei sa regreti mai tarziu.

| AnnAnonymous a răspuns:

Du-te la un ginecolog happy poate o o rana inauntru happy sau posibil o infectie.

| Alison95 a răspuns (pentru AnnAnonymous):

Ce infectie? am fost virgina

| AnnAnonymous a răspuns (pentru Alison95):

Nu conteaza ca ai fost virgina sau nu, daca o faci neprotejat poti avea o infectie din cauza igienei sau anumiti factori. nu stiu exact. dar daca nu iti trece sangerarea cel mai recomandat ar fi sa mergi la ginecolog. happy