| anonim_4396 a întrebat:

Bunicul meu a murit in 2015. Fiul lui ( unchiul meu a murit acum 3 luni ). Aseara am visat urmatorul lucru : Stateam cu bunicul meu in pat si m-a intrebat daca eu am murit sau cine a mai murit prin zona noastra: Eu i-am spus eu nu am murit, dar a murit unchiul meu ( copilul lui ), el a zis dupa: da-l dracu ca nu ma intereseaza de el, de 2 ori a ridicat mana la mine cand era mai tanar. Azi m-am dus si am intrebat-o pe bunica daca vreodata unchiul meu a ridicat mana la el si ea chiar a spus ca de 2 ori. Ce parere aveti? Eu nu stiam nimic de aceasta "bataie intre ei".

3 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Eu cred ca ai l-auzit povestind cuiva si ti-a ramas informatia in subconștient.

| anonimuser1 a răspuns (pentru Justme1997):

Sunt 100% sigur ca nu am auzit niciodata informatia asta.

| Ale5184 a răspuns:

Eu cred in chestiile astea, mai ales cand este vorba despre lucruri pe.care nu aveai efectiv de unde sa stii. Am patit si eu la fel