| Sparckling a întrebat:

Scuzati-ma ca pun intrebarea aici, dar nu am timp sa stau si sa astept 2-3 ore.Sa incep: de dimineata, dupa ce -m-am ridicat din pat, am simtit cum se invarte camera cu mine. M-am dus si mi-am prgatit micul dejun, am mancat si i-am zis mamei cum ma simt. Ea mi-a zis ca e din cauza ca nu mananc, dar nu e adevarat, pentru ca mananc destul de bine pentru varsta mea.Am fost la scoala si pe parcursul orelor mi-am mai revenit, dar cand m-am intors acasa iar ma lua cu ameteli.Am mancat, mi-am facut temele si m-am simtit mai bine.Momentan numai cand ma aplec sa iau ceva de jos ma ia iar cu ameteli. Ce ar putea fii? Va rog ajutati-ma crying((

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lipsa de calciu si magneziu

| Amalia100 a răspuns:

Anemie

| Sparckling explică:

Ce as putea sa fac in legătura cu anemia/lipsa de calciu si magneziu?