| AlexHD_5315 a întrebat:

Scuze ca intreb aici dar puteti explica mai bine cand o fata zice: Iti ofer CUNILINGUS laughing? Nu vreao o definitie din de a cuvantului ci la ce se refera tongue

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Adica fata vrea sa-i faci cunilingus sa-i pupi"" pasarica. Spor la treaba!

| liviu42 a răspuns:

Adica fata vrea sa-i faci cunilingus sa-i pupi"" pasarica. Spor la treaba!

| maradi3 a răspuns:

Simplu...o iei si-o lingi in pusulica! unde-ai gasit-o?

| bluebios a răspuns:

Cunilingus se refera la stimularea organelor genilale ale unei femei folosind gura si limba. Daca tu esti baiat si ea iti spune ca iti ofera cunilingus, insemna ca nu intelege acest termen deoarece cunilingus nu se pate oferi decat unei femei. Stimularea organelor genitale ale unui barbat folosind gura si limba poarta denumirea de felatie.

| Atâtdedulce a răspuns:

Adică îţi oferă posibilitatea să-i faci sex oral.

| JustStitch a răspuns (pentru Atâtdedulce):

Ai dat un raspuns destul de inteligent, il apreciez happy

| SweetGirl_7975 a răspuns:

Se refera la faptul ca ii poti face sex orallaughing