| Sidland a întrebat:

Scuze de categorie dar se face scoala luni 13 .2.2012?

Răspuns Câştigător
| Alina_9592 a răspuns:

In judetul dolj si toate judetele afectate rau de zapada si acre sunt in cod portocaliu nu fac ore.
de exemplu sunt din dolj si noi maine nu facem ore. este ordin de la minister.
daca esti navetist/navetista nu ti se vor pune absente, pentru ca nu se vor face ore si nu circula autobuzele. am colegi acre sunt de departe si nu vin din cauza frigului si a zapezii. daca vineri nu ai fost la scoala pentru ca au fost scolile inchise, inseamna ca nu te duci nici maine.
deci maine poti sta acasa. daca respecti macar una din conditiile de mai sus. dar oricum daca te duci la scoala nu vei face mai mult de 2 3 orehappy

sper ca te-am putut ajuta. funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LavsKitty a răspuns:

Da, se face. funda?:*

| Life4Fun a răspuns:

In unele orase se face, in altele nu.

| BloodAndPain a răspuns:

Da