| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Nu stiu cum voua, da de fiecare data cand vreau sa dau click undeva pe acest site, imi apare "Ne cerem scuze, TPU are in acest moment probleme tehnice. Ne grabim sa le rezolvam." De ce?!

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Adminii nu se deranjează să-și cumpere un server mai puternic, și de-aia ăsta tot timpul cade.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se fac lucrări pe server și mai apar și blocaje nedorite. Trebuie să înțelegem că nu se dorește și în timpul cât mai scurt se vor remedia toate neplăcerile.
Pa, pa.

| SamSon a răspuns:

Site-ul lor e in lucru, probabil au intampinat tot felul de bug-uri, erori.spam.etc. si mie imi apar la fel

| 0PopaPorno a răspuns:

Pai si mie imi apare asa! Cand iti apare asta, inseamna ca Site.ul TPU are probleme, iar adminii incearca sa le rezolve.
Ce nu era clar?

| Magnific a răspuns:

Pai cum de ce? cand tocmai a zis ca are probleme tehnice.pur si simplu serverul lor e prea solicitat si nu poate face fata si de acea uneori merge uneori nu. intelegi?

| Overdose a răspuns:

Există probleme la hosting, motiv pentru care merge site-ul greu. E supraîncărcat, datorită numărului mare de utilizatori care îl folosesc.

| DenisIonut01 a răspuns:

Eliana a raspuns tot la aceeasi intrebare adresata de mine: Mi s-a intamplat de "n" ori! Acest site nu a fost conceput la acest trafic, si cand este foarte aglomerat apare acel anunt! Asta nu inseamna ca cineva lucreaza atunci(cand vezi tu anuntul) la remedierea problemei. Se remediaza de la sine atunci cand userii se lasa pagubasi si situl nu mai este asa de aglomerat!
profilul ei http://www.tpu.ro/utilizator/ktdb

| xAndraax a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, probabil au niste probleme tehnice laughing care trebuie rezolvate. Cand iti apare da restart la pagina. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? Scrie în mesaj destul de clar, nu? Totuși, din cauza asta activez mai rar pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este la toti, poate din cauza ca sunt prea multi.Dar incearca sa dai din nou unde doresti, eu asa dau si merge intotdeauna.

| Cristina_4016 a răspuns:

Mai dai refresh din cand in cand si isi revine.

| BandOfBrothers a răspuns:

Poate ii o problema de la ei(se v-a remedia), sau poate e problema cu browser-ul tau.Incearca altulhappy