| anonim_4396 a întrebat:

Se gasesc fete tinerele ( 16-18 ani ) prin parcuri?
As vrea sa ma duc prin parcuri vara asta poate "prind" si eu ceva laughing

De ex: eu stau pe o banca si trec 2/3 fete pe langa mine si eu sa strig la ele "luati un loc?" cv de genu. laughing sa aseje jos sa intru in vorba cu ea/ele.

Răspuns Câştigător
| Bibishorrrr a răspuns:

laughing))))))doamne daca faci asta o sa pari un obsedatlaughing)))))

9 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daaa...ai de asteptat sa stii!laughing

| RyanGeorge a răspuns:

Shaorma cum poti frate pune o intrebare ca asta?
in parc sunt fete de toate varstele si nu conteaza anotimpul. laughing
Sunt multe fete care alearga in parc(fac sport) nu trebuie neaparat k TU sa stai pe banca si sa spui o asemenea tampenie laughing off...

| BRG a răspuns:

Lasă -ne.

| stejara2 a răspuns:

Cu metoda asta vrei,, sa prinzi"ceva, ai iesit la agatat si nu stii?
Pai mai intai invata fratioare sa vorbesti cu fetele, sa te porti cu ele, poti intra in vorba cu ele prin alte metode! Nu ti le spun, asta trebuie sa afli tu, asa ca, poate gasesti tu una in parc, numai sa nu fie una stii tu de care!

| Roo a răspuns:

Patetic!

| Christe a răspuns (pentru Roo):

Nu e doar patetic, e jalnic.
Dupa numele lui, ''shaorma'', pare un gras cocalar fara viata, ce, singura fata pe care a vazut-o goala era ma-sa, cand era mic.
N`ai la ce sa te astepti de la creaturi fara pic de creier in cutia craniana. =]

| Roo a răspuns (pentru Christe):

Sunt de-acord cu tine!

| Christe a răspuns (pentru Roo):

Roo, adevarul este ca aceste ''specimene'' au nevoie de cineva sa le ilumineze mintea. Dar, drept este ca prostia nu are remediu. (:

| iustin1992 a răspuns:

Cu metoda asta pari tzaranul de la malllaughinglaughinglaughing

dar na daca asa consideri tu ca ''prinzi''