| DanDannn a întrebat:

Se merita sa ii spui persoanei iubite ca iti place de ea, chiar daca ea este posibil sa nu aive aceleasi sentimente?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai puterea sa nu-i spui si sa tii in tine ce te macina? Un timp,da.Dar, la un moment dat va trebui sa vorbesti, o sa te sece pe dinauntru daca nu-i spui.Deci,merita,pentru propriul tau bine. Spune-i si fii pregatit atat pentru un refuz cat si pentru o acceptare. Daca nu-i spui, nu vei afla niciodata, nu crezi? Bafta maxima!

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai ori e persoana iubita ori e persoana pe care o placi.
Hotaraste-te, ca e o diferenta de la cer la pamant.

Dupa mine da.Trebuie sa fii pregatit si pentru succes dar si petru esesc, pentru ca nu o sa castigi mereu.

| Narfundo a răspuns:

Daca tu crezi ca ea nu te place atunci nu se merita
aaaahhahah

| Nobodyy a răspuns:

Evident ca da. Daca nu risti nu castigi.Si plus, daca are si persoana aceea aceleasi sentimente va fi perfect. Daca nu, iti va spune in fata ca nu te place si o vei uita.Fi sigur.Succes.~Yoni.

| Christa a răspuns:

Depinde ce fel de persoana e happy. Ar putea lua lucru' acesta ca pe ceva placut, sau ar putea rade de ceea ce simti pentru ca nu simte la fel. Daca crezi ca e o persoana care merita, poate iesi ceva placut happy.

| DoarOana a răspuns:

Buna DanDannn,
Se merita daca ai incredere in respectiva persoana ca nu va spune tuturor de sentimentele tale. Macar vei stii ca ai incercat.
Pa, pa

| CASsY_6727 a răspuns:

DA categoric pentru ca daca nu incerci nu ai de unde sa stii (Cine nu risca nu castiga)

| jasmine98 a răspuns:

Daca nu ii zici.fi sigur ca ea nu o sa faca asta.ptk o sa creada ca nu te intereseaza.dar daca ii zici.sunt sanse sa te placa si eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai pierdeti in cuvinte.Da-i tare la vinclu si nu mai vorbi asa mult.

| tymnas a răspuns:

Corect ar trebui sa risti si vei putea castiga.dar sa ii zici dupa ce ii zici ca o iubesti, sa ii zici ca ai face orice pentru ea sa fie fericitabig grineu asa am facut si a mers