| Crolex12341 a întrebat:

Se poate ca o fata sa ramana insarcinata daca la prima zi dupa terminarea ciclului. A avut un contact sexual protejat, dar la finalul actului prezervativul a ramas in vaginul ei dar partea dinspre baza penisului in afara vaginului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia si conditiile prezentate/precizate in mod foarte sigur se poate aprecia/considera ca formarea unei sarcini devine atat teoretic cat si practic... IMPOSIBILA. Data viitoare partenerul sa foloseasca un prezervativ mai ingust/stramt, adica mai mic ca si numerotare/clasificare. Multa sanatate! big grin