| cris20 a întrebat:

Am avut un contact sexual cu prietena mea(protejat), dar la un moment dat prezervativul a ramas aproape in interiorul vaginului(baza acestuia a ramas in afara). Credeti ca este posibil sa ramana insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Ti-a murit pe neasteptate, a? Nasol. Nu-ti fa griji, daca baza era in afara e totul ok. Data viitoare nu te mai supraestima cumparand prezervative mai mari decat trebuie.

3 răspunsuri:
| Ralu_5621 a răspuns:

Da este posibil lucrul acesta, iti spun sigur lucrul acesta fiindca eu personal am patit-o spre nefericirea mea, duceti-va la farmacie si cumparati pastila de a-2 zi

| FlorianPop a răspuns:

Salut! 100% Nuwinking!
Daca raspunsul meu te-a ajutat te rog fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi culmea, totusi da, e posibil, depinde de cat de grav a fost accidentul. Sa-ti traiasca!