| hailanderus24 a întrebat:

Se poate ca o fata sa ramana insarcinata fara sa aiba contact sexual?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Eu am auzit de inseminarea artificiala .....de alta metoda nu stiu sa existe!winking

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se mai poate daca barbatul ejaculeaza pe vulva fetei, in exterior. Dar asta e pana la urma un contact sexual.

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da! Daca face inseminare artificiala!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Teoretic da... e... insamantarea artificiala...
Si am auzit de o varianta ciudata... facea cineva glume cu Duhul Sfant... teoretic... este ceva bacterie, parca, ce poate produce sarcina...

mlm
| mlm a răspuns:

Da se poate, dar prin inseminare in vitri(artificiala)!

assiris
| assiris a răspuns:

Sa fi ramas insarcinata si nu mai stii cu cine?

assiris
| assiris a răspuns:

Carmen, ai facut si tu o gluma buna.

assiris
| assiris a răspuns:

P. S. Chestia cu sexul oral este o aiureala, trebuia sa-i spuna "semisex" caci la actiune participa numai un organ sexual celalalt este... pftiuuuu... bleah...

April
| April a răspuns:

NU STIU CARE E PROBLEMA TA, insa am citit intr-o carte veche urmatoarea intamplare.Intr-o familie onorabila s-a ivit aceasta situatie:fata, singura la parinti si absolut in afara oricarei banuieli de relatii intime a acuzat o balonare, spunea ea. Medicul familiei o consulta si anunta parintilor vestea socanta ca fiica lor e insarcinata.Bineinteles se fac cercetari:cine, unde, cand.Pana la urma, excluzandu-se toate posibilitatile si in urma interogarii asupra obiceiurilor din familie s-a aflat misterul.Parintii aveau obiceiul, dupa o relatie intima sa se spele intr-un vas. FATA FOLOSISE ACELASI VAS INSA SI ACEEASI APA. pOVESTE AUTENTICA, CAZ MEDICAL CITIT INTR-O CARTE DIN PODUL BUNICULUI, PE ASCUNS SI PE VREMEA CAND EU INSAMI CREDEAM CA MENSTRELE-IERTATA FIE-MI INDISCRETIA, credeam ca sunt niste doamne care-mi vor bate intr0o zi la usa...Numai bine.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Se poate dar prin insamantare artificiala.

| mariazet45 a răspuns:

In afara de inseminare artificiala, cu SFANTU DUH?

| carmen_5367 a răspuns:

Va mai spun una... unele prostituate care faceau sex oral la oameni importanti dupa finalizare in gura luau sperma si isi introduseau in vagin...(asta am auzit-o ) pentru a ramane insarcinata cu respectivul asa a patit basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ride cu sfintul duh...
Stii ca daca fata a intrat in contact cu sperma baiatului si a "transportat-o" in zona genitala... e posibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da...prin inseminare artificiala...cunosc si eu un caz reusit ca acesta:* succes