| Denisa23 a întrebat:

Se poate ramane insarcinata daca baiatul a ejaculat in mana lluiduapa care s-a sters ff bine, iar dupa vreo 3 ore a bagat un deget in vaginul fetei,aceasta fiind viirgina? Ma tot contrazic cu o prietena.ea zice ca nu, eu zic ca da.si se teme destul de tare. funda

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se poate sa ramana insarcinata, deci mie mi se pare ceva iesit din comun sa ramai insarcinata in felul asta

| Awkesna a răspuns:

Pai nu poate ramane insarcinata, spermatozoizi in contact cu aerul mor la cateva secunde.Eu asa stiu, oricum acea persoana nu poate ramane insarcinata mai ales daca s-a spalat pe mana.Stai linistita, nu e grav.Si nu isi pierde virginitatea (ginecologic). Numai bine happy!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NUUU se poate rămâne însărcinată în aceste "condiţii" - deoarece spermatozoizii MOR în contact cu aerul în 5-10 minute!

Chiar dacă nu s-ar fi şters pe mână, după câteva minute, când sperma s-a USCAT pe mână, au MURIT şi spermatozoizii!

| Azµre a răspuns:

Nu!

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

N-are cum sa ramana insarcinata.Trebuie sa-si dea drumu in ea. Daca si-a dat pe mana si s-a sters bine n-are de unde sa ramana insarcinata.(pai in 3 ore s-a uscat toata sperma de pe mana).

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Buna!
Nu poti ramane insarcinata daca esti virgina! Mai ales ca la cateva minute, in contactul cu aerul spermatoizii mor! Deci, aceea fata, sa stea linistita!

| ScreamoTime a răspuns:

Categoric NU! ^^

| ioanaaa1998 a răspuns:

Nu, nu are cum. Stai linistita!