| 2k18Tpu a întrebat:

Se va schimba vreodată un afemeiat?

Răspuns Câştigător
| Lightwood26 a răspuns:

Nu. Omul niciodata nu o sa se schimbe daca ii place asa cum este, indiferent de situatie. Poate doar sa incerce sa para altfel in jurul tau. Poti sa il iubesti enorm si el sa te iubeasca, dar nu s-ar schimba si nu cred ca ti-ar placea sa se prefaca cand este in jurul tau. Accepta-l asa cum este, chiar daca iti asumi un risc.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca da daca da de o femeie de care se indragosteste cu adevarat si are cat de cat respect pentru ea sa n-o raneasca

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

+ ca multi pot sa fie afemeiati in timpul tineretii, la un moment pot simti nevoia sa-si intemeieze o familie si sa se aseze la casa lor, si avand si multe in tinerete ma gandesc ca nu mai au atata curiozitate sa incerce si alte femei mai tarziu

| RAY a răspuns:

Omul e o fiinta poligama nu monogama, ca i place sexul e ceva perfect normal, ca are mai multe partenere demonstreaza ca atrage sexul opus, nu vad nimic imatur sau de judecat despre un barbat care i place sexul cu mai multe femei, dar voi femeile vreti sa ne castrati de masculinitate sa ne transformati in catelusi romantici si sa va oferim toata atentia

| corbulalbrosu a răspuns:

Comportamentul definitoriu al oricarui afemeiat este exact cel de a fi instabil adica de a se schimba incontinuu, necontenit pe intreaga durata a vietii sale. Naravul din fire n-are lecuire. big grin

| Freya1 a răspuns:

Nu prea cred.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, cu trei zile inainte de a merge fara intoarcere la cimitir. O sa ziceti ca de la un timp nu o sa mai poata. Nu uitati ce zicea batranul profesor de la medicina care preda despre actul sexual: "Actuuul sexuall se face cu limbaaa, degetuuul, nasuuul... Si cu (penisul) sare o studenta din spate. Daaa, daaaa, mi-aduc aminteeee.

| HazelEyes77 a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Daca nu e Casanova in persoana e posibil sa si schimbe naravul la un moment dat daca cineva care sa l dea cu totul peste cap si sa se indragosteasca iremediabil. Se poate ca persoana respectiva sa i schimbe optica si sa l determine sa renunte la viata libertina. Sunt destui incorigibili insa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| gheorghe699 a răspuns:

Niciodata! un afemeiat, are asta in sange, poate sa aiba acasa zana -zanelor, el vrea actiune, are meteahna asta si nu se poate lecui..nu dezvolt mai mult subiectul ca ..ar trebui sa.

| BlackRaven45 a răspuns:

Daca nu are el initiativa, altcineva nu o sa-l poata schimba. Trebuie sa isi doreasca el aceasta schimbare. Degeaba noi femeile incercam sa ne modelam barbatii daca ei nu vor sa se schimbe laughing

| Quassaar a răspuns:

Negativ. Și cu lesbienii se întâmplă la fel?

| Jannah a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana.

| Anabela777 a răspuns:

Intr-o zi va obosi si se va plictisi. Da' acum depinde si de om.