| Zzzulia a întrebat:

Credeti ca un afemaiat se poate schimba vreodata?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Lupu-si schimba parul, dar naravul ba.

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Exista ac de cojocul lui. asa se zice, acum..nu stiu. mi-e greu sa cred ca atunci cand o sa iubeasca o sa insele. sau cine stie, poate primul copil il va schimba. daca niciuna din cele 2 idei, atunci asa o sa moara

| neutrino a răspuns:

Nu, si ar fi mare pacat.Cine ar mai iubi femeile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum se spune, acel baiat afemeiat ce intalneste candva o copila incocenta care il schimba si il face sa nu se mai recunoasca. :3
Sincer, am vazut asta doar in filme si povesti dar nu spun ca nu se poate si in real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa il schimbi sau sa se schimbe mai sunt atatia barbati/baieti de treaba... daca nu se va schimba asta e, o data ce ti-a placut de el inseamna ca te-a atras fizicul lui si nicidecum persoana lui, asa ca mai bine mai urat si cu scula mare. Daca stii ca e afemaiat de ce mai tii la el, haha, asta e buna, el nu se va schimba niciodata asa e persoana lui nu vad un lucru rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate schimba doar pentru o persoana dar daca se rupe relatia sa revina la vechile obiceiuri. Asta ar fi o varianta.

| Immortal69 a răspuns:

Se poate schimba, dar rare cazurile...Sau da impresia ca s-a schimbat si dupa un timp revine la cum era inainte...

| wannabeyourlover a răspuns:

Depinde numai si numai de el...Dar cred ca da, este posibil, insa mai rar in ziua de azi, din pacate...sad

| buuuum a răspuns:

Da, daca iubeste cu adevarat