| CristiZzz a întrebat:

Seara Buna! ce credeti din treaba asta? fac prostioare cu prietena virgina si o fac sa se simta bine, se uda tare etc. dar ea nu e asa cu mine, nu isi da interesul (nu stiu sa ma exprim corect dar intelegeti ) si nu ma excit asa tare. vreau si eu sa ma simt cu se simte ea si nu o pot obliga sa faca ceea ce nu simte. eu sunt suparat si ma simt folosit intr-un cuvant (ii place sa o fac sa se simta minunat dar cand vreau si eu sssssss) ce credeti oameni buni? happy

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, daca tie iti trebuie una versata, nu inteleg de ce te-ai incurcat cu una virgina? Du-te la una care face masaj exotic, chestii din astea, si las-o pe prezenta sa-si viseze in continuare visele copilariei.

| Zenithf a răspuns:

Ori o "ajuti" pe prezenta sa-si piarda inocenta, si dupa aia te plangi ca vai, ce s-a schimbat, ca nu o mai recunosti. :p

| neutrino a răspuns:

Ea isi stie interesul, sa se simta ea bine!

| Alcyon a răspuns:

Astea-s niste lucruri pe care trebuie sa le discuti cu ea, nu cu noi. Poate ca e mai timida, n-are experienta sau nu se simte pregatita sa faca ceea ce-i ceri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relaţiile voastre sunt cam ca nisipul, aşa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este timida, e clar. "Ajut-o" tu saisi gaseasca drumul pe corpul tau, condu-o tu, incet si delicat. De fiecare data tot mai departe, si va fi bine.

| Prea_Mult_Vorbesti_1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa raspuns, deci ma abtin dar ti-as spune ceva ce nu ai uita, in fine a fost funny sa-l citesc.

| Prea_Mult_Vorbesti_1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci cristi ca esti tizul meu, sti cei de mai jos si nici eu nu suntem in masura sa te sfatuim sti de ce, nu te cunoastem nici pe tine nici pe ea, dar tu te sti asa ca tu esti singurul care te poti ajuta, tot ce pot sa iti spun sa nu uiti cine e soarecele si cine e pisica, daca devi soricelu normal ca..., nu conteaza ca e timida sau ca o face pe desteapta sau ca se foloseste de tine etc... tot ce conteaza este abordarea ta, tu o conduci unde vrei daca abordezi cum trebuie insa astea micute sunt cea mai usoara tinta. Fi un doon juanhappy

| Love4Music a răspuns:

Vorbeste cu ea, probabil e mai timida.

| AnneღU a răspuns:

Evident, este timida! Nu are experienta, si totodata din moment ce tu o faci sa se simta bine pur si simplu ea considera ca daca o faci din placere te simti si tu bine pe cand ei ii poate fi jena de unele lucruri. Arata-i si convinge-o ca este ceva normal, spune-i cam ce ti-ar place prin niste apropouri mai "funny" si vezi ce iese! Dar nu o obliga! happy Bafta.