| Atze a întrebat:

Seara buna... cum credeti cine sunt mai gelosi báietii sau fetele? astept kît mai multe variante.

Răspuns Câştigător
| JustMy14 a răspuns:

Eu cred ca baietii si fetele sunt la fel de gelosi, dar baietii nu prea arata gelozia asta pe cand fetele nu se chinuie sa o ascunda indiferent de imprejurimi.asta este parerea mea, pot gresi dar asta cred euthinking o seara buna!

8 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Fetele...pentru ca fetele mereu arata asta.pe cand aproape unii baieti tin acest lucru askuns.ei mai de obicei lasa fata decit sai spuna ca este gelos...sau ca de ce tei uitat la ala, cine te suna, ai cui este numarul acesta.toate aceste le fac fetele de obicei.si baietii se enerveaza pe asta :d

| Atze explică (pentru blaxy):

Aici ma recunosc pe mine.mersi.

| blaxy a răspuns:

Si eu sunt fata si inaintre credeam ca baietii sunt mai gelosi.dar acum un timp am vazut inversu.si din propria experietza si de la prietenele mele am vazut acest lucru

| papusikk a răspuns:

Fetele.

| Mihaiadamache a răspuns:

Buna,baietii au o gelozie ascunsa, pot spune asa. Fetele, parca sunt mai geloase de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca fetele

| DeeeutzaA a răspuns:

Baietii sunt cei mai gelosi dar pe o parte si fetele sunt

| Atze explică:

fetele repede spum totul în fata mersi de parere.