| 5123fsda a întrebat:

Seara buna,
Prima data o sa incerc sa va descriu contextul problemei, iar dupa va astept parerile...
Deci... Am 19 ani, sunt intr-o relatie de 2 ani si intr-un final am ajuns si noi sa facem dragoste (Eram virgini amandoi!)...Am fost intr-o vacata si ne-am facut de cap.
Preludiul a durat cam o ora, inainte tot ce se intampla intre noi era doar preludiul, deci ma cam pricep la asta, dupa acest preludiu, intr-un final, a ajuns si al' mic prin locuri noi. Activitatea, dupa preludiu, a mai durat vreo 2 ore si ceva, am vrut sa incerc ceva pozitii, dar ea era ca lemnul, daca era ea pe mine zicea ca nu stie ce sa faca, daca ii ziceam ce trebuie sa faca, zicea ca nu poate, asa ca ne-am rezumat la ea stand pe burta si pe spate, ca batranii... Dupa doua ore in care eu doar dadeam, iar ea lemn, m-am cam plictisit si am zis ca ar fi cazul sa terminam...

Intrebarile mele sunt: "Ce fac gresit?, Cum se face ca toti sunt asa rupti in limba dupa sex, unde e farmecul ala la care ma asteptam? " straight face

6 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Prostia celor care isi incep viata sexuala, sa creada ca totul e roz si bla bla bla. IN timp devine totul frumos. La inceput e ca atunci cand inveti sa dansezi. Esti mult calcat pe picioare.

| seth2016 a răspuns:

Farmecul vine cu timpul. De unde sa iasa farmec la prima partida daca nu aveti experienta la sex.

Doar pompatul nu face sa sara artificiile. Poate sa o faca si cu pompa de desfundat chiuvete. Nu are nevoie de tine.

| 5123fsda explică (pentru seth2016):

Nici macar pentru mine nu trebuiau sa fie?

| seth2016 a răspuns (pentru 5123fsda):

La un baiat orgasmul intarziat sau absent nu e ceva neobisnuit pentru prima partida de sex. Asa e prima partida, de multe ori iese prost happy.

Nu dati vina unul pe altul ("iar ea lemn") ca nu duce la nimic constructiv. Mai incercati. Vorbiti ce a mers si ce nu a mers si treceti la practica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar nu aveați experiență şi de asta.

| Printesa10TM a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic! Mai cam lasat fara cuvinte. E normal, a fost prima oara pentru amandoi, vorbiti despre asta, spune-i ce te-a deranjat. Cu timoul, veti avea momente mult mai frumoase!