| DaW a întrebat:

Sers` am si eu o problema thinking ..Asa deci.

Am cunoscut o fata prin 2011 daca nu ma insel. Apoi tot am incercat sa ma bag in seama cu ea nu pre imi reusea pentru ca ea era cu altu straight face. Apoi prin 2013 a inceput sa " se bage " pe mine tot imi trimitea mesaje buna dimi, tot felul` pupici treburi.
Eu am lasat-o balta daca am vazut ca nu imi iese. Apoi am prins curaj din nou [ in timpu ala eu am avut diferite relatii ].
Am inceput sa iesim. a fost oke. pupici treburi, dar am inceput sa ma cert cu ea [ eu fiind al 2lea prieten al ei] a mai fost sa zic asa cu inca unu mai mic ca ea. ], ea iesea cu fetele mai facea misto de mine si eu nu suport sa ma ia la misto [ sunt zodia leu si imi place sa fiu "boss" ea nu cred ca o inteles asta. Bunn apoi ma inseala cu altu adica a fost vina mea ca eu i-am zis sa ma lase in pace ea s-a pupi cu altu adica ce pupi ca habar n-avea sa se pupe ala [fostul ei prieten un moalea si jumate ] si-au facut poze bla bla apoi iar am aflat am inceput sa o " injur " da imatur din partea mea. Deci am vazut ca tine la mine chiar foarte mult. O sunam : adu-mi un cola. adu-mi orice imi aducea, adu-mi ceru mi-l aducea. Dar na a inceput sa se schimbe nu mai era cum voiam eu fata aia gen cuminte sta in casa si numa cu mine iese a inceput sa iasa cu colegele mele niste panarame si sa ma barfeasca ..cum venea la liceu se intalnea cu ele si ele toate ce faci cum esti hahaha povesti uite cu cine o stat el si blaa. Am tot iertat-o a facut multe da si eu am facut m-am despartit de ea si am avut alte relatii scurte 2-3 saptamani cu diferite fete dar tot la ea m-am intors asta a fost dupa ce ea s-a dus la ala. Dar nu mai vorbeam cu ea am vrut sa uit dar nu am putut. m-am intors la ea si tot la fel certuri povesti ea ii oke dar eu nu pot sa suport cand iese cu altele si joi a venit la mine la liceu ea e pe clasa 8 a. [a avut simularile si tot i-am facut eu si i-am trimis tot ]. si zice ca nu tin la ea. Joi cum ziceam a venit la mine si erau mai multi si incepe sa ma loveasca imi zice : du-te la aia pe mine lasa-ma era rece nu stiu ce de si nu suport. Tot ma lovea du-te pleaca hai pa. Imi dadea dume naspa eu m-am enervat si am inceput sa-i zic si eu apoi ea s-a suparat si nu a mai zis nimic. Am plecat acasa am lasat-o cu fetele. Si imi trimite a doua zi mesaj. i-am zis pa. apoi intra pe mine pe fb i-am dat block dar tot la ea ma gandesc. Adica voi ce ziceti sa continui cu ea sa ii explic ce nu e bine? sau sa o uit? Am vazut ca tine la mine dar are iesiri straight face care nu le suport mai ales ca eu sunt "Leu " si ea "Varsator" deci si ma doare cand sta cu altele / altii. straight face sunt foarteeeeeeeeeeeee gelos o vreau doar pentru mine. Un pic de ajutor ce pot face? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| sssssymo a răspuns:

Eu zic sa nu renunti la ea, dar iti dau un mic sfat:nu mai fi gelos pentru ca paharul se poate umple si ea sa se sature de gelozia ta. Daca o iubesti si o vrei langa tine, te vei schimba si, astfel, ii vei arata ca o iubesti cu adevarat.In viata mai trebuie sa faci sacrificii pentru tine si persoana iubita happy

| DaW explică (pentru sssssymo):

Cel mai bun sfat Funda mersi mult!

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii leu in continuare.

| DaW explică (pentru neutrino):

Adica sa ii dau pace? am orgoliuuuu mareeeeeeeeeee

| eu6andrea a răspuns:

14 ani si deja 3 iubiti? buna fata!

| DaW explică (pentru eu6andrea):

15 * a facut in Februarie si doar eu cu inca unu. + ala e un bighi de clasa 7 a.

| eu6andrea a răspuns (pentru DaW):

Vrei o parere? treci la urmatoarea!

| DaW explică (pentru eu6andrea):

Parca as trece da ceva nu ma lasa laughing

| lavida a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci ce iti dicteaza inima, daca doresti sa te impaci cu ea fa-o ca sa nu regreti mai tarziu ca nu ai mai incercat, dar inainte de asta spune-i exact ce asteptari ai u de la ea...
ps: nu mai fi asa gelos penutru ca se simte sufocata si de aceea merge la fostu..Acorda-i mai multa libertate

| Gabry01 a răspuns:

Tu realizezi ca ai tendinte de psycho? Cum *** sa te superi ca iese cu fetele? Vrei sa o tii sechestrata sau ce?
Schimba-te si lasa figurile astea de "boss" sau cum cum zicea @neutrino, ramai leu si o sa mori singur...si prost.