| seeya a întrebat:

Va rog sa ma ajutati e urgenT! Acum ceva timp o prietena de-a mea mai panarama mi-a facut cunostinta cu un baiat de 25 de ani care se ocupa cu treburi necurate. Eu de cand umblu cu ei nu am mai fost la liceu. Cu baiatul acesta umblu de 2 saptamani o face el treburi necurate dar nu am facut nimic pana in momentul de fata pot sa zic ca ne-am sarutat o data cand l`am excitat foarte tare mangain`dul pe spate fara sa`mi dau seama. Cand am ajuns in pat am facut preludiul eu in sutien el doar fara tricou m`am intors cu spatele la el zicandu-i ca sunt virgina si ca nu vreau sa o fac acum. El baiat rau cum este spre uimirea mea m-a inteles si a zis ca mai are timp sa ma astepte, dar de 4 zile incoace a pus oamenii sa aiba grija de mine sa nu fiu pusa in pericol si sa nu il insel. El cum este cu treburi nu ne prea vedem decat o ora pe zi. Am inceput sa ma duc la liceu si nu ma lasa sa ies din casa decat daca ii cer voie. Cred ca ii e frica sa nu ma piarda sau sa fug la altu cine stie. El cum are bani crede ca poate sa`mi puna orice la picioare gen lanturi de aur si tot felul de cadouri...carduri etc. Tin la el foarte mult dar este si adrenalina pe care o simt cand sunt alaturi de el. Ce sa fac... daca i`as spune ca se termina tot ar innebuni. Cred ca daca oamenii lui m`ar vedea cu altul l-ar omora din bataie. Vreau o parere urgenta! dau FFUUNNDDAA!

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Baiatu te joaca pe degete hahahharolling on the floorlove struck

| seeya explică (pentru elasexygagica):

Pe mine nu ma joaca pe degetehee hee parca ar fi o chestie reciproca eu il joc pe el pe o parte iar el pe mine pe cealalta parte...

| bebelotz a răspuns:

Hmmm interesant, asa deci parerea mea este ca cea mai proasta parte din toata faza asta e ca de cand esti cu el nu mai te duci la liceu, asculta-ma cu atentie scumpo, indiferent cu cine ai sta sau ce ai face la studii nu trebuie sa renunti sub nicio forma, asa ca ai face bine daca ai vorbii cu el si i-ai impune sa te lasa in "plt" la liceu si sa inceteze cu atat tam tam, ca daca vrei sa fii cu el si numai cu el vei fii si daca nu, nu si cu asta basta. Succes big grin

| RebecaBaa a răspuns:

Eu zic ca pentru tine este foarte bine caci este un baiat [chiar daca face un job mai ciudat] bun si care chiar tine la tine, daca face toate astea. A fost chiar si de acord sa te astepte pana o sa fi pregatita. Poti sa ii spui ca tu vrei sa fii cu el si nu trebuie sa te tina asa de tare in frau, caci tu esti o fire mai libertina, dar nu l-ai insela niciodata. Vorbeste cu el, spune-i ca ai nevoie sa te duci la scoala, la shopping cu prietenele, la... ce iti place tie sa faci. Si ca nu are nevoie de oameni sa aiba grija de tine, caci esti de incredere si daca ai ceva de spus, spui. Spune-i si va intelege. Succes! :*

| Fragolita a răspuns:

Pff... Pai tu scumpa mea, cred ca n-ai facut bine de la inceput ca te-ai combinat cu baiatu asta daca stiai ce anturaje are. Pentru binele tau, vorbeste cu el explica'i situatia, iar daca nu inetelege vorbeste cu parintii si ei te pot ajuta. Sper ca ti-am fost de folos. Grija de tine. Pa-pa >big grin