| abel94 a întrebat:

Sexul adevarat original este mai bun ca masturbarea cand esti cuplu cu sexul feminin?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este mult mai bun decat o masturbare!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, datorita faptului ca placerile si satisfactiile oferite de un sex real/adevarat in nici un caz/situatie nu pot fi comparate cu cele care rezulta in urma unei masturbari. Cu toate ca uneori se mai afirma de catre anumiti baieti/barbati mai mult sau mai putin "frustrati", ca : "'O l@b@ meseriasa facuta si la vremea ei, face cat 10 femei"". big grin

| Li200La a răspuns:

Sa ști ca depinde. Am prietene care îmi spun ca cel mai bun sex l ai avut masturbandu se