| Anonimm30 a întrebat:

Sexul e la fel ca masturbarea sau se simte de parca esti in rai?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu este la fel ca masturbarea.

Iar comparatia cu Raiul este irelevanta, pentru ca:
1. Nu a ajuns nimeni in Rai si s-a intors sa ne zica cum se simte asta;
2. Sexul poate sa fie si frumos si... mai putin frumos. Asta tine strict de cei doi parteneri.

Numai bine.

| Anonimm30 explică (pentru DoarBogdan):

Stiu am zis la misto de rai.

| Sofer a răspuns:

Se simte diferit. Doar ca o faci fără mâini și mai multa placere.

| NotNamed a răspuns:

Raiul e joaca de copii pe langa senzatiile tari romanesti din timpul sexului.

| MValentin a răspuns:

Iti zic sincer... e mult mai placut sa iti fie frecat penisul de ceva mai moale decat ar fi mana ta xD

| Green66 a răspuns:

Doar cineva întors din rai îți poate răspunde la această întrebare.

| Roberrt21 a răspuns:

Nu sunt la fel, când faci sex, simti mai multă plăcere.