| mypasionareyou a întrebat:

Sfaturi pentru prima intalnire. o sa fie la mall( cinema) dar o sa fiu cu prietenele mele. cum pot sa afc sa ramanem singuri fara sa fie prea evident? ele nu stiu ca eu si pr meu suntem impreuna. si ps: cum sa nu ma fac de ras la primul sarut?

3 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Sa gasesti ceva ce la fete iar place ca ele sa se duca dar tu sa spui ca ramii sau sa zici ca te cheama acasa si sa-l intrebi pe el daca te va petrece si tot asa.Dar ca sa nu te faci de ris la primul sarut sa-i spui lui adevaru si sa-i zici ca te rusinezi si tot asa si ca ai putin experienta.Dar cel mai bine cind te saruti sa fii mai relaxata si pasiva lasa el sa faca multe sa se simta ca detine controlul.Te vei invata in timpul procesului happy

| Violetta2303 a răspuns:

Pai...ar fi bine sa ii spui uneia din prietene tale sa te ajute care sa nu zica la toata lumea ai putea sa zici ca te duci la baie si el la un magazinlaughingthinking si va intalniti si.sa vedem primul sarut eu ti-am spus prima data ca nu ma sarutasem si am primit un raspuns:"si ce" si un sarut:Xdar depinde de fiecare. daca ai incredre spune-i. daca nu lasate purtata de val. daca mai te intereseaza ceva poti sa imi trimiti mesaj:*

| mypasionareyou explică:

Multumesc de ajutor:*