| anonim_4396 a întrebat:

Si-a dat seama ca imi place de el, am vorbit cam o saptamana, timp in care s-a comportat frumos, cautand subiecte de discutii si motive ca sa ne intalnim. Parea ca ma place si stiam ca e genul de baiat care o ia usor, vrea sa cunoasca o persoana inainte de a se avanta intr-o relatie. Dupa care aflu ca la un party si-a gasit o iubita cu 10 ani mai mare decat el. De atunci nu am mai vorbit cu el deloc, chiar daca prietenii lui mi-au spus ca el nu vrea sa fie cu acea tipa. Deci eu am ramas cu ochii in soare. Ce pot face? Am inceput sa tin la el, am stat cam o luna pana mi-am facut curaj si m-am bagat in seama cu el.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu uita nicidata ca tu nu esti a doua roata la caruta. happy

| Bøøgey a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

A doua? laughing

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru Bøøgey):

A cincea, scuuzee laughing

| neutrino a răspuns:

Ai putintica rabdare si intelege-l si pe el, a dat peste ceva greu de refuzat.

| lpavel a răspuns:

Rabdare! Probabil ea s-a bagat pe el si nu invers numai ca nu a vrut s-o respinga din 1000 de motive care nu le stiu exact pentru ca nu-l cunosc destul, important e ca va fi cu aia maxim 1 luna dupa se va intoarce la tine daca-l mai vrei... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uită-l, e gerontofil şi presupun că şi materialist.
Caută-ţi unul cu gusturi adecvate.