| PandacornMaria87658 a întrebat:

Ce apropouri aș putea să-i spun baiatului de care îmi place,știe că îl plac și și el mă place.dar suntem timizi amândoi.
"Ai prietenă? " mi-a zis o prietenă să il intreb dar mi se pare cam ciudat

Sau cum să îl întreb eu?

App.nu am mai avut prieten, am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

Propune-i sa incerca-ti impreuna(sa v@ construiti o relatie, de amor)happy
face-ti chesti impreuna, jucati-va impreuna. totul sa fie "impreuna", si usor-usor, relatia o sa i-a amploare, de la sine love struck

| PandacornMaria87658 explică (pentru Zabbyel):

E o idee bună dar o stric eu fiind timidă sad, asta pot face love struck Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Buna, draga mea! daca te place si il placi, nu mai e nevoie de nici un apropo.
Pur si simplu comunicati si lasa totul sa vina de la sine. Invinge timiditatea! iesiti si voi undeva. etc. succes!

| PandacornMaria87658 explică (pentru GoldenZenith):

O să încerc, mulțumesc! =)

| Cannibal a răspuns:

Te imbeti laughing) si ii spui tot ce ai pe suflet