| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si inca nu am avut primul sarut si acum a venit timpul sa-l am.Dar nu stiu cum sa interactionez mai ales ca eu cu baiatul dorit ne cunoastem de cand eram mici si el este cu 2 ani mai mare decat mine.Nu stiu daca sa-i spun ca inca nu am avut primul sarut...voi ce ziceti? sa-i spun? si mai ales va intreb...cum as putea sa-l satisfac prin sarut? Va astept raspunsul acolo mai jos.Va multumesc mult! Si dau vot sa stiti. Vreau un raspuns cat mai rapid!

Răspuns Câştigător
| MarioTm a răspuns:

In primul rand, baiatul trebuie sa faca pasul, fata il face doar daca ii prea curajoasa(ca sa nu zic "tupeista"), trebuie sa te lasi dusa de val, dar nu tsunami ca se ajunge la altceva.Bafta!

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Wth. La 14 ani vrei sa-l satisfaci prin sarut?thinking

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Mai lautate, la ce te gandeai tu? blushing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm, la cum o sa-l satisfaca ea prin sarut.thinking

| Giurgi_Diana_2000 a răspuns (pentru Doub):

Ce vrei sa insinuezi? sau ce vrei sa zici mai exact?

| Doub a răspuns (pentru Giurgi_Diana_2000):

Ca ai 14 ani si vrei sa stii sa satisfaci. Nu ai decat 14 ani, trezeste-te la realitate.

| Giurgi_Diana_2000 a răspuns (pentru Doub):

Ohh prin satisfactie ma refeream la faptul ca nu as vrea sa stric totul doar din vina unui sarut si sa fie cat de cat perfect(cum s-ar zice)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, eu am 15 si inca nu l-am avut. Ba deci, de ce nu ne apucam de copii de la 10? WTF.

| Dilemaa a răspuns:

Uite, nu vreau să fiu răutăcioasă, dar nu cred că greșești când spui că „acum a venit timpul să-l am", de unde și până unde? Vezi că toate colegele tale s-au sărutat și „trebuie să o faci și tu"?
Eu zic să aștepți și să nu te agiți prea tare din cauza asta, când o să fie, atunci o să ai și sărutul ăsta așa mult dorit. Nu grăbi lucrurile.

| Giurgi_Diana_2000 a răspuns (pentru Dilemaa):

Nu grabesc lucrurile...dar prin "acum a venit timpul sa-l am..." ma refeream la faptul ca eu acum am prima mea relatie si nu vreau sa stric totul si avand in vedere ca este prima relatie ste normal si logic ca a venit timpul si in plus nu ma pot ascunde de asta toata viata (sa spun asa) si nici nu vreau sa-l ignor