| catalinaloredana a întrebat:

Simt nevoia sa fac dragoste cu prietenul meu mereu.love struck

e normal sau am eu probleme?straight face app mi-am inceput viata sexuala de 1 an. si fara raspunsuri in bataie de jocwinking

4 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

E ceva absolut normal, asta inseamna ca esti atrasa de el incontinuu, si ca-l placi, si etc.Pricepi tu ideea.Nu te speria, nu esti nimfomana laughing. E ceva ok sa fii asa big grin.

| DAC a răspuns:

Pai de ce nu fie normal?laughing
Inseamna ca esti excitata de el happy

| AFRICANU a răspuns:

Este un sentiment normal pe care oricine in are la un moment dat de persoana pe care o place. Daca tu ti-ai inceput viata sexuala nu-i nici o problema sa faci sex si cu el, daca el este vrigin cu atat mai mult o sa vrea si el ca baietii imediat profita de o sansa. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit-o si eu nu cred ca este normal dar acu nu mai sunt asa doritor dar as fi facut mereu dragoste sex cica este o boala se trateaza prin calea biserici dar atata timp cit te intelege prietenu si iti satisfsce placerile nu-i problema daca nu esti satisfacuta o sa cauti in alta parte sunt patit