| catalinaloredana a întrebat:

Simt nevoia sa fac dragoste cu prietenul meu mereu.love struck e normal sau am eu probleme?straight face app mi-am inceput viata sexuala de 1 an. si fara raspunsuri in bataie de jocwinking

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e 2º oara cand postezi intrebarea.

| elena a răspuns:

Nu gasesc nimic rau in a face dragoste atunci cand doresti, inseamna ca esti sanatoasa, iubesti si apoi este foarte bine ca ai un partener stabil. Eu ma bucur, pentru ceea ce simti; un act sexual este o descarcare nervoasa, o implinire a trupului si sufletului, o implinire deplina a dragostei.

| Emma a răspuns:

Nu, e perfect normal!
Daca si el vrea atunci e okwinking

| AdelinaChp a răspuns:

Neahh... ce ai fata?! cum sa fie ceva rau sa iti doresti sa faci dragoste cu iubitul tau tongue asta e o dovada ca va iubiti :X bv voua. Singura problema e sa vrei chiar mereu, mereu... mai trebuie sa mai luati si mici pauze. In rest faceti`o cand simtit nevoia tongue succes draga happy fundis`aa?batting eyelashes

| membrugirl2010 a răspuns:

Cati ani ai?

| catalina_8997 a răspuns:

E absolut normal sa simti asta din moment ce te atrage.nu mi se pare o problema e un lucru firesc

| catalinaloredana explică:

@Iceman - am postat intrebarea de 2 ori pentru ca vreau cat mai multe raspunsuri iar la intrebarea anterioara am primit decat 4.winking

| yOoa a răspuns:

Pai daca te atrage asa de mult...nu vad o problema in asta dar ai grija ca daca tot insisti asa s-ar putea sa-l plictisesti sti ca ce-i mult strica si baietii nu sunt ca fetele adica fetele sau femeile in general pot oricand si oriunde la baieti e putin mai dificil...