| alexaalexandra a întrebat:

Sincer acum voi la ce va uitati la un baiat?
si la ce se uita baietii la fete?

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Am un prieten de ceva timp si normal ca prima data cand l-am vazut nu m-am uitat la inteligenta lui, ci la cum a aratat...Inalt,nici slab nici gras, cu ochi verzi (preferatii mei), imbracat frumos, si asta m-a atras prima data... Dupa aceea am observat ca are si alte calitati, dar asta este recunosc ca mai intai infatisarea fizica m-a atras!

Si cred ca exact ca la fete este si la baieti, haideti sa numai zicem ca se uita la sani, fund, etc, cand si noi fetele, ne lasam atrase privirile de frumusetea exterioara...Doar ca e o mica diferenta, baietii se lasa si inselati de frumusetea exterioara, pe cand noi le testam putin si latura interioarawinking...

29 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Respect, maniere, umor, viata, energie, utopie, istetime, dragostehappy

| Bacemi a răspuns:

Prima oara vad corpul fetei normal , tot . Prima oara la o fata ma uit la ochi si la buze . Apoi ma uit sa vad si la restul . La o fata ma intereseaza fata in primul rand .

| Bacemi a răspuns:

Prima oara vad corpul fetei normal, tot. Prima oara la o fata ma uit la ochi si la buze. Apoi ma uit sa vad si la restul. La o fata ma intereseaza fata in primul rand.

| Razvan a răspuns:

Fizic, ma uit la fata(normal la ce sa ma uit prima data), la par, la buze, la ceas(laughing)si apoi la adidasilaughing

| Alisa a răspuns:

Pai pentru mine cel mai mult conteaza caracterul lui si senzatia pe care o am atunci cand sunt langa el, sa ma simt protejata, ocrotita, sa stie sa ma faca sa zambesc mereu. si nu in ultimul rand sa fie un baiat ingrijit.

| Malvina24 a răspuns:

Eu caut la un baiat latura asculnsa a lui(imi plac baietii inteligenti, draguti, romantici, seriosi!) baietii se uita la ''formele fetelor''!~(desi ei neaga asta) insa asa e! daca stam putin sa ne gandim parca noi nu facem la fel! nu pentru ca asa vrem ci pentru ca pur si simplu se intampla!

| Dizzydizz a răspuns:

Pai eu ma uit la comportament, Daca vor sex de la mine ii dau drk
Asta e in primul rand

Apoi fizic ma uit la ochibatting eyelashes

| nobody_9468 a răspuns:

Momentan ma uit la fizic(ochi si buze), peste vreo 2 ani la buzunarwinking

bafta

| JeSa a răspuns:

Părerea meawhistling la frumuseţea exterioară, cât şi la cea - interioară, şi în mod implicit să fie "compatibil"(în general) - din toate pct. de vedere.tongue

| Pho3nix a răspuns:

Hmm.
Poi, ochii, frumusetea exterioara. Dar cel mai mult ma intereseaza frumusetea interioara si comporamentul.happy

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Tot timpul m-am uitat la sufletul lui.Niciodata nu m-a interesat sa fie cel mai frumos, sau sa aiba nu stiu cati bani.
Degeaba e frumos si are bani daca nu stie sa ma iubeasca si sa ma aprecieze.
Tot cemi doresc de la un baiat e sinceritatea.

Shin
| Shin a răspuns:

Eu ma uit la fata... trebuie sa-mi faca fata ei, as putea sa ma uit la ea restul vietiihee hee Si daca este si ok d. p. d. v. al gandirii, nu ma mai intereseaza altceva tongue
Numai bine, Shinwinking

| ffy a răspuns:

Prima data imi sar ochii la fundul unui baiat, apoi buze si dupa comportament, inteligenta si vocabular!

| clawdya_8655 a răspuns:

Eu m as uita la un baiat in primul rand la suflet.bine,acum sa conteze putin si aspectul fizic, nu asa mult, dar oricum.desi nu cred ca ar fi o mare problema aspectul fizic. un baiat se uita la o fata doar la formele acesteia, atat. pup

| vinty a răspuns:

Baietii se uita mai mult la forme, de parca o i'a decat pentru sex sad, dar daca vrea ceva mai stabil se uiata si la caracter, la eleganta, la igiena, la relatiile din trecut. eu unul asa fac.

| NuConteazăCine a răspuns:

Pai. cred ca fetele in general se uita la fata (eu una ma uit si la picioare laughing), iar baietii (sa fim sinceri) la sani, fund, picioare si fata straight face [asta fizic]
Fetele se mai uita si la comportament. Baietii se uita, dar mai putin crying

| Aliyaa a răspuns:

La ochiilove struckwinking si la comportamentlove struck

| clauclau_6191 a răspuns:

Ta ia un semtiment ciudat dupa iti trece pana ajungi acasa laughing, la numarul de la pantofihee hee

| someone_8322 a răspuns:

Pai cand vad un baiat ma uit la fata laughing
si la maini, ca mai toti sunt in tricouri la scoala :-|

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu la ochisori si la buzelove struck.

| alex89 a răspuns:

Eu ma uit la o fata la aspec la prima vedere, la ochi, si dupa daca am sansa so cunosc caut sa aflu ce persoana e, ce suflet se acunde in spatele aspectului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un baiat ma uit prima data la ochi, la maini, la par si la buze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La urekirolling on the floor sa nu le aiba gen:"magarul"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prima impresie fizica pentru mine conteaza.Insa mai important este caracterul respectivului. Daca cele doua se imbina, e perfect. Baietii presupun ca sunt mai interesati de formele unei fete, insa sunt convinsa ca si inteligenta lor conteaza precum si modul ei de a fi.

| LORY a răspuns:

Acum sa fim sinceri, baieti/fete... observam la o persoana mai intai aspectul fizic, apoi vedem cum sunt pe interior. Din pacate, in ziua de azi, multi sunt superficiali. straight face

Off topic: @juninho95: cauti cu lumanarea suspendare. Macar de-ai castiga ceva pe prostia aia de site, dar nu prea cred... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| sdaniel a răspuns:

Stiu ca pare foarte ciudat, dar am o "problema" cu parul fetelor. Asta dupa piept si fund care sunt ca niste tinte pentru baietii. Dar dupa o perioada de timp in care cunosti mai bine persoana respectiva, nu mai conteaza nimic, poate doar aspectul.

| ike a răspuns:

Prima reactie. evident... e corpul... dar caut o fata care sa invete si sa aiba "glopitze" dk se poatehee hee

| Cool Girl 16 a răspuns:

Pai in primul rand la carecterul baiatului, apoi la fata, si (sa aiba creastalaughing ) apoi la corp iar baieti se uita la o fata la sani, fund si sa fie fitoasa si sa se lase usor la pat (uni asa fac) laughing)