| anonim_4396 a întrebat:

Sincer baieti voi ce asteptari aveti cand vorbiti cu fetele pe internet?

23 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Măcar să-mi răspundă când le întreb ceva dar nici asta nu se mai întâmplă și culmea ca eu aveam o părere foarte bună despre femei, în special cele mai tinere dar acum chiar nu mai știu ce sa cred.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Cum vorbesti cu ele?

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Normal, zic eu.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Poate esti prea disperat, fi mai indiferent fata de ele, adica nu sa fi antisocial, dar nici sa trimiti o mie de mesaje unei fete, unu singur e destul daca vrea sa vb raspunde ea, vezi de fete de nivelul tau

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Pai nu asta e cazul. Deci conversam și la un moment dat nu mai răspundeau. Cred ca le plictiseam.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Lipsa unui interes depinde de timpi de raspuns

| Speranta12 a răspuns (pentru mentholinks):

Pai, cum sa-ti raspunda la fața aia? laughing
Ele sunt cele care n-au o parere foarte buna despre tine.

| alexalx1234 a răspuns:

Să răspundă la mesaj. Dar fetele de azi numai răspund la mesaje. Poate daca ai poze cu tine langa vreun BMW si un Rolex la mâna. Altfel primești seen și block.

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Desi toti care au iubita au BMW si un Rolex la mâna?

| alexalx1234 a răspuns (pentru RAY):

Daca nu au, poate au bani sau scula mare

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Incredibil, desi au penis ca cei din congo sau multi bani, e greu sa acceptam adevarul, e mai usor sa dam vina pe fete

| Speranta12 a răspuns (pentru alexalx1234):

Fetele nu le raspund la mesaje disperatilor, afemeiatilor, bagatorilor in seama pe net, care cred gresit ca merita atentie din partea unei fete.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Speranta12):

Lasa ca la fel e si in viata reala. Le bagi in seama, se uita urat la tine si pleaca. Deja sunt scârbit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aștept sa fie la fel de frumoasa în realitate cum este si în pozele de pe Facebook. Acum doar efectele din aplicații ce le fac frumoase. Iar Snapchat e tare periculos, din barbat poți baga filtru de femeie.laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti baiat fata?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce asteptari ai? sa faci sex cu ea? relatie? hai fi direct cu tupeu sau preferi sa fi catelusul ei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt bărbat laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze ai avatar ca alt user ca culoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am asteptari, le indepartez cu personalitatea mea de rahat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In putinele ocazii cand am vorbit (tot timpul in anonimat) nu vorbeam de sexualitate, ci de alte probleme, framantari din viata personala. Desigur eu ca baiat, mai incercam sa bat apropo-ul la sexualitate, dar totul se rezuma la atat, ele imediat schimbau subiectul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In cazul asta vrei sa iti distrugi orice sanse ai avea? Pe net Nu prea merge si eu sunt mai asocial, dar sunt constient ca la nici una nu-i prea place sa auda problemele si flirturi de multe ori penibile, e mai usor sa pastrezi un aer misterios si sa le faci pe ele sa se "deschida" sa fii un bun ascultator, sa se simta confortabil ca la nici una nu-i place sa se simta presata. Cu femeile din cate am observat trebuie sa stii cum vorbesti, nu ce vorbesti. Dar si aspectul fizic e un factor extrem de important.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde.
Nu putem generaliza.

Cu unele socializez doar asa, de dragu de a socializa cu cat mai multe fete.
De la o alta fata vreau sa obtin niste lectii de fotografie si poate un sarut.
Cu una vreau sa mananc o pizza (e prea matura pentru mine, iar asta ma sperie, dar e frumoasa, merge de o pizza)
Cu o tipa o aventura. (Imi plac picioarele ei laughing )
Cu o alta, mai multe aventuri laughing (Bine, e foarte foarte de treaba tipa, as lua-o si de sotie, desi si pe cea de care ziceam ca as saruta-o as lua-o)
Iar cu altele, nici eu nu stiu ce vreau de la ele laughing
Mda, ceva de genu.
Dei probabil nu o sa obtin nimic de la ele, nu sunt atat de insistent.

| andrey69 a răspuns:

Asteptarile mele sunt pentru mine si nu in viata virtuala asa ca sa mai lasam un pic netul asta ca ne a cam prajit, sfatul meuwinking